Kdo je to?
Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Workoholik?

Jaký je význam slova Workoholik? Co to znamená?

Jako workoholik či workholik bývá označován člověk trpící chorobnou závislostí na práci. Workoholismus je nebezpečným typem závislosti, který vzniká nenápadně, plíživě a okolí může postiženého dlouho vnímat jen jako člověka s vysokým pracovním nasazením. Workoholik je nervózní a trpí pocity viny, pokud zrovna nemá žádnou práci. V takovém případě si ji vymýšlí. Workoholik ztrácí zájem o svou rodinu, přátele, o své záliby, nedokáže odpočívat. V práci po určité době přestává být efektivní, zhroutí se mu rodinné vztahy, začne trpět zdravotními potížemi apod. Léčba je možná, avšak zdlouhavá a obtížná, proto je důležité dbát na prevenci a mít i jiné hodnoty než pouze výkon a úspěch v zaměstnání.Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Workoholik s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Haarp? Znáte termín Hysterektomie? Pamatujete si definici pojmu Absolutorium? Víte, co je to Polygon?

Klíčová slova: heslo, termín, informace, kdo je Workoholik?, etymologie, synonymum, slovo, význam slova, co je to Workoholik?, lexikon, kdo to je, popis, přesný význam, Workoholik, wiki, formulace

Pojem Workoholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Workoholik ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Workoholik ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Workoholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Workoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Workoholik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Workoholik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Workoholik? Kdo to byl Workoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Workoholik? Definice pojmu Workoholik patří do sekce psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Workoholik i v jiné kategorii než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.