Kdo je to?
Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Workoholik?

Jaký je význam slova Workoholik? Co to znamená?

Jako workoholik či workholik bývá označován člověk trpící chorobnou závislostí na práci. Workoholismus je nebezpečným typem závislosti, který vzniká nenápadně, plíživě a okolí může postiženého dlouho vnímat jen jako člověka s vysokým pracovním nasazením. Workoholik je nervózní a trpí pocity viny, pokud zrovna nemá žádnou práci. V takovém případě si ji vymýšlí. Workoholik ztrácí zájem o svou rodinu, přátele, o své záliby, nedokáže odpočívat. V práci po určité době přestává být efektivní, zhroutí se mu rodinné vztahy, začne trpět zdravotními potížemi apod. Léčba je možná, avšak zdlouhavá a obtížná, proto je důležité dbát na prevenci a mít i jiné hodnoty než pouze výkon a úspěch v zaměstnání.Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Tento text (Workoholik) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Haarp? Znáte pojem Wordpress? Pamatujete si definici pojmu Absolutorium? Vzpomenete si na definici slova Stres?

Klíčová slova: synonymum, termín, informace, význam, lexikon, popis, kdo je Workoholik?, co je to Workoholik?, Workoholik, původ slova, definice, co znamená, kdo to je, formulace, přesný význam, psychologie

Pojem Workoholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Workoholik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Workoholik ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Workoholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Workoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Workoholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Workoholik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Workoholik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Workoholik? Kdo to byl Workoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Workoholik? Definice pojmu Workoholik je v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.