Kdo je to?
Kdo je to Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Workoholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Workoholik?

Jaký je význam slova Workoholik? Co to znamená?

Jako workoholik či workholik bývá označován člověk trpící chorobnou závislostí na práci. Workoholismus je nebezpečným typem závislosti, který vzniká nenápadně, plíživě a okolí může postiženého dlouho vnímat jen jako člověka s vysokým pracovním nasazením. Workoholik je nervózní a trpí pocity viny, pokud zrovna nemá žádnou práci. V takovém případě si ji vymýšlí. Workoholik ztrácí zájem o svou rodinu, přátele, o své záliby, nedokáže odpočívat. V práci po určité době přestává být efektivní, zhroutí se mu rodinné vztahy, začne trpět zdravotními potížemi apod. Léčba je možná, avšak zdlouhavá a obtížná, proto je důležité dbát na prevenci a mít i jiné hodnoty než pouze výkon a úspěch v zaměstnání.



Kdo je to Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Workoholik? Lidé, psychologie

Tento text (Workoholik) můžete sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem HDMI? Rozumíte pojmu Kompetenční žaloba? Pamatujete si definici pojmu Workoholik? Znáte pojem Litosféra?

Klíčová slova: heslo, pojem, formulace, význam, synonymum, přesný výraz, wikipedie, termín, etymologie, Workoholik, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, co znamená, psychologie

Pojem Workoholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Workoholik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz Workoholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Workoholik ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Workoholik na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Workoholik na Youtube

Hledat pojem Workoholik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Workoholik například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Workoholik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Workoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Workoholik? Definice pojmu Workoholik patří do kategorie Psychologie

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Workoholik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.