Kdo je to?
Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Workoholik?

Jaký je význam slova Workoholik? Co to znamená?

Jako workoholik či workholik bývá označován člověk trpící chorobnou závislostí na práci. Workoholismus je nebezpečným typem závislosti, který vzniká nenápadně, plíživě a okolí může postiženého dlouho vnímat jen jako člověka s vysokým pracovním nasazením. Workoholik je nervózní a trpí pocity viny, pokud zrovna nemá žádnou práci. V takovém případě si ji vymýšlí. Workoholik ztrácí zájem o svou rodinu, přátele, o své záliby, nedokáže odpočívat. V práci po určité době přestává být efektivní, zhroutí se mu rodinné vztahy, začne trpět zdravotními potížemi apod. Léčba je možná, avšak zdlouhavá a obtížná, proto je důležité dbát na prevenci a mít i jiné hodnoty než pouze výkon a úspěch v zaměstnání.Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Definici slova Workoholik můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Haarp? Znáte definici termínu Windows update? Pamatujete si definici pojmu Absolutorium? Pamatujete si definici pojmu Kortikoidy?

Klíčová slova: popis, popis, lexikon, Workoholik, synonymum, psychologie, etymologie, wiki, vysvětlení, kdo to je, definice, slovo, přesný význam, co je to Workoholik?, původ slova, termín

Pojem Workoholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Workoholik ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Workoholik ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Workoholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Workoholik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Workoholik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Workoholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Workoholik? Kdo to byl Workoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Workoholik? Definice pojmu Workoholik se nachází v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.