Kdo je to?
Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Workoholik?

Jaký je význam slova Workoholik? Co to znamená?

Jako workoholik či workholik bývá označován člověk trpící chorobnou závislostí na práci. Workoholismus je nebezpečným typem závislosti, který vzniká nenápadně, plíživě a okolí může postiženého dlouho vnímat jen jako člověka s vysokým pracovním nasazením. Workoholik je nervózní a trpí pocity viny, pokud zrovna nemá žádnou práci. V takovém případě si ji vymýšlí. Workoholik ztrácí zájem o svou rodinu, přátele, o své záliby, nedokáže odpočívat. V práci po určité době přestává být efektivní, zhroutí se mu rodinné vztahy, začne trpět zdravotními potížemi apod. Léčba je možná, avšak zdlouhavá a obtížná, proto je důležité dbát na prevenci a mít i jiné hodnoty než pouze výkon a úspěch v zaměstnání.Kdo je to, byl Workoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Workoholik? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Workoholik? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Haarp? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čtvrtfinále? Pamatujete si definici pojmu Absolutorium? Víte co je Šoulet?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, co znamená, popis, etymologie, co je to Workoholik?, pojem, kdo je Workoholik?, kdo to je, wiki, popis, význam, vysvětlení, termín, Workoholik, definice

Pojem Workoholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Workoholik lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Workoholik ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Workoholik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Workoholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Workoholik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Workoholik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Workoholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Workoholik? Kdo to byl Workoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Workoholik? Definice pojmu Workoholik je v sekci psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.