Kdo je to?
Kdo je Lenka Kabrhelová? Životopis Lenka Kabrhelová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Lenka Kabrhelová?

Kdo je Lenka Kabrhelová? Životopis, informace, biografie, novináři

Lenka Kabrhelová je česká novinářka, zahraniční zpravodajka a rozhlasová moderátorka.
Vystudovala žurnalistiku na Karlově univerzitě. Její profesní působení je spojeno s Českým rozhlasem, pro který pracovala jako zahraniční zpravodajka, v Rusku i v USA. Po návratu ze zahraničí začala pracovat v Českém rozhlase jako reportérka a od roku 2019 pro něj vytváří oblíbený podcast Vinohradská 12, věnující se domácímu i světovému dění. Tento pořad získal ocenění Podcast roku a byl nominován na Křišťálovou lupu. Lenka Kabrhelová je pak držitelkou ceny Novinářská křepelka, udělované novinářům do 33 let.
Působila i v zahraničí - získala prestižní stipendium Nieman Fellowship na Harvardově univerzitě, spolupracovala s britskou BBC.
Je spoluautorkou knihy Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci (2019).Kdo je Lenka Kabrhelová? Životopis Lenka Kabrhelová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Lenka Kabrhelová

Národnost: česká
Datum narození: 28. srpna 1977
Místo narození: Česká republika

Zaujala vás biografie osobnosti Lenka Kabrhelová? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Hřížení? Vzpomenete si na definici slova Fyziologický roztok? Víte co je Estragon? Vzpomněli byste si na význam slova Jíška?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Lenka Kabrhelová?, vysvětlení, Lenka Kabrhelová, osobnost, místo narození, zajímavosti, biografie, osobnosti, životopis, wikipedie, informace, novináři, novináři, datum narození, národnost

Pojem Lenka Kabrhelová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lenka Kabrhelová

Vyhledat slovo Lenka Kabrhelová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Lenka Kabrhelová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Lenka Kabrhelová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Lenka Kabrhelová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Kabrhelová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Kabrhelová?

Právě jste zjistili Kdo je to Lenka Kabrhelová? Kdy se narodila Lenka Kabrhelová? Kde se narodila Lenka Kabrhelová? Lenka Kabrhelová se nachází v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Lenka Kabrhelová řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Kabrhelová i v jiné kategorii než je novináři.