Kdo je to?
Kdo je Lenka Kabrhelová? Životopis Lenka Kabrhelová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Lenka Kabrhelová?

Kdo je Lenka Kabrhelová? Životopis, informace, biografie, novináři

Lenka Kabrhelová je česká novinářka, zahraniční zpravodajka a rozhlasová moderátorka.
Vystudovala žurnalistiku na Karlově univerzitě. Její profesní působení je spojeno s Českým rozhlasem, pro který pracovala jako zahraniční zpravodajka, v Rusku i v USA. Po návratu ze zahraničí začala pracovat v Českém rozhlase jako reportérka a od roku 2019 pro něj vytváří oblíbený podcast Vinohradská 12, věnující se domácímu i světovému dění. Tento pořad získal ocenění Podcast roku a byl nominován na Křišťálovou lupu. Lenka Kabrhelová je pak držitelkou ceny Novinářská křepelka, udělované novinářům do 33 let.
Působila i v zahraničí - získala prestižní stipendium Nieman Fellowship na Harvardově univerzitě, spolupracovala s britskou BBC.
Je spoluautorkou knihy Havel v Americe: Rozhovory s americkými intelektuály, politiky a umělci (2019).Kdo je Lenka Kabrhelová? Životopis Lenka Kabrhelová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Lenka Kabrhelová

Národnost: česká
Datum narození: 28. srpna 1977
Místo narození: Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Lenka Kabrhelová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Kostlánka? Vzpomenete si na definici slova Monopol? Víte co je Frustrace? Vzpomněli byste si na význam slova Glycerin?

Klíčová slova: kdy se narodila Lenka Kabrhelová?, Lenka Kabrhelová, biografie, informace, wiki, datum narození, místo narození, vysvětlení, život, osobnost, Lenka Kabrhelová, narození, národnost, popis, životopis, kde se narodila Lenka Kabrhelová?

Pojem Lenka Kabrhelová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Lenka Kabrhelová lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Lenka Kabrhelová na Google.cz

Zkusit najít frázi Lenka Kabrhelová ve Wikipedii

Vyhledat pojem Lenka Kabrhelová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Lenka Kabrhelová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Lenka Kabrhelová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Kabrhelová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Lenka Kabrhelová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Lenka Kabrhelová? Kdy se narodila Lenka Kabrhelová? Kde se narodila Lenka Kabrhelová? Lenka Kabrhelová se nachází v kategorii Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Lenka Kabrhelová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Kabrhelová i v jiné kategorii než je novináři.