Kdo je to?
Kdo je Rey Koranteng? Životopis Rey Koranteng, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Rey Koranteng?

Kdo je Rey Koranteng? Životopis, informace, biografie, novináři

Rey Koranteg je český televizní moderátor, známý ze zpravodajství televize Nova.
Jeho matka je Češka, otec pochází z Ghany. Studoval na CEVRO Institut Politologii a mezinárodní vztahy. Dosáhl titulu Mgr.
V roce 1994 začal na TV Nova moderovat počasí, od roku 1999 se pak stal tváří hlavní zpravodajské relace. Vytvořil zprávařský pár s Lucií Borhyovou a společně se stali nejstabilnějším a také zřejmě nejznámějším moderátorským párem v České republice.
S TV Nova Koranteg spojil celou svou kariéru a její zprávy moderuje již více než 20 let. Je však často nasazován i jako moderátor politických duelů nebo se objevuje ve zpravodajských speciálech například k volbám, živelním katastrofám atd. Ujal se též moderování nováckého magazínu Víkend a objevoval se i ve Volejte Novu. Jako populární tvář TV Nova vystupuje i v zábavních pořadech, v talk show nebo na akcích u příležitosti vyhlašování kulturních cen.Kdo je Rey Koranteng? Životopis Rey Koranteng, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Rey Koranteng

Národnost: česká
Datum narození: 2. srpna 1974
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rey Koranteng s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Výjimečný stav? Znáte pojem Cysta? Pamatujete si definici pojmu Mosaz? Vzpomenete si na definici slova Valcha?

Klíčová slova: kdo je Rey Koranteng?, lexikon, osobnost, životopis, wiki, život, osobnosti, novináři, Rey Koranteng, biografie, datum narození, kdy se narodil Rey Koranteng?, místo narození, kde se narodil Rey Koranteng?, národnost, novináři

Pojem Rey Koranteng je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Rey Koranteng ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Rey Koranteng ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Rey Koranteng ve Wikipedii

Najít heslo Rey Koranteng v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Rey Koranteng ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rey Koranteng například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Rey Koranteng? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Rey Koranteng? Kdy se narodil Rey Koranteng? Kde se narodil Rey Koranteng? Rey Koranteng patří do kategorie Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Rey Koranteng třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rey Koranteng i v jiné kategorii než je novináři.