Kdo je to?
Kdo je Rey Koranteng? Životopis Rey Koranteng, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Rey Koranteng

Kdo je Rey Koranteng? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Rey Koranteg je český televizní moderátor, známý ze zpravodajství televize Nova.
Jeho matka je Češka, otec pochází z Ghany. Studoval na CEVRO Institut Politologii a mezinárodní vztahy. Dosáhl titulu Mgr.
V roce 1994 začal na TV Nova moderovat počasí, od roku 1999 se pak stal tváří hlavní zpravodajské relace. Vytvořil zprávařský pár s Lucií Borhyovou a společně se stali nejstabilnějším a také zřejmě nejznámějším moderátorským párem v České republice.
S TV Nova Koranteg spojil celou svou kariéru a její zprávy moderuje již více než 20 let. Je však často nasazován i jako moderátor politických duelů nebo se objevuje ve zpravodajských speciálech například k volbám, živelním katastrofám atd. Ujal se též moderování nováckého magazínu Víkend a objevoval se i ve Volejte Novu. Jako populární tvář TV Nova vystupuje i v zábavních pořadech, v talk show nebo na akcích u příležitosti vyhlašování kulturních cen.Kdo je Rey Koranteng? Životopis Rey Koranteng, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Rey Koranteng

Národnost: česká
Datum narození: 2. srpna 1974
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Rey Koranteng můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Dalekozrakost? Pamatujete si definici pojmu Regrese? Pamatujete si definici pojmu Vlog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lekce?

Klíčová slova: Rey Koranteng, wikipedie, wiki, datum narození, biografie, kdo je Rey Koranteng?, Rey Koranteng, lexikon, zajímavosti, národnost, novináři, kde se narodil Rey Koranteng?, život, životopis, novináři, osobnosti

Pojem Rey Koranteng je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Rey Koranteng doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Rey Koranteng ve Wikipedii

Hledat výraz Rey Koranteng na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rey Koranteng ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Rey Koranteng ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Rey Koranteng v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rey Koranteng například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Rey Koranteng?

Teďka už zajisté víte Kdo je to Rey Koranteng? Kdy se narodil Rey Koranteng? Kde se narodil Rey Koranteng? Rey Koranteng je v sekci Novináři

Kategorie novináři, reportérka, rey Koranteng, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Rey Koranteng třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rey Koranteng i v jiné kategorii než je novináři.