Kdo je to?
Kdo je to, byl Kripl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kripl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kripl?

Jaký je význam slova Kripl? Co to znamená?

Kripl je nadávka pocházející z německého slova der Krüppel, které v češtině znamená mrzák nebo invalida.Kdo je to, byl Kripl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kripl? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Kripl? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Salko? Znáte termín Anarchie? Pamatujete si definici pojmu Hereze? Víte, co je to OTG?

Klíčová slova: kdo to je, Kripl, přesný význam, termín, synonymum, význam, pojem, etymologie, formulace, význam pojmu, význam slova, co znamená, hanlivé, informace, vysvětlení, heslo

Pojem Kripl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Kripl ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kripl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kripl ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kripl ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kripl například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Kripl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kripl? Kdo to byl Kripl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kripl? Definice pojmu Kripl se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kripl i jinde než v sekci než v hanlivé.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.