Kdo je to?
Kdo je Tereza Hátleová? Životopis Tereza Hátleová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Tereza Hátleová

Kdo je Tereza Hátleová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Tereza Hátleová, moderátorka pořadu České televize Co naše babičky uměly a na co jsme zapomněli, se narodila 17. srpna 1989. Natáčení pořadu zabere Tereza dva dny v týdnu. Jelikož se pořad těší poměrně dobré sledovanosti, hned tak asi z televizních obrazovek nevymizí. Díky úspěchu předchozích sérií navíc pořad získal víc mediálního prostoru. V tuto chvíli „je venku“ již více než sto sedmdesát dílů.
Tereziným obrovským dětským snem bylo mít vlastní farmářský obchod, a ten se jí také splnil. V jihočeském Písku si v roce 2016 otevřela prodejnu s vybranými farmářskými produkty a mohla za to povinná studijní aktivita na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se v té době věnovala studiu oboru Malé a střední podnikání.
Díky projektu farmářského obchodu vyhrála dokonce i školní soutěž a ono ocenění se stalo novým impulzem se do podnikání pustit. Touha prodávat zdravé potraviny souvisela mimo jiné i se zkušenostmi, které získala díky studijním pobytům v Seattlu a ve Vídni.
Nejprve bylo nutné navázat spolupráci s místními farmáři, kteří se však do jejího projektu nechtěli pouštět bezhlavě. Pro mnohé z nich se stala nestrannou konzultantkou a poradkyní v byznysu. Většinu kontaktů s farmáři navázala ještě při stálé práci pro Britskou obchodní komoru, v jednu chvíli však nastal čas takzvaně „na lámání chleba“. Vzala naspořených 300 tisíc a investovala je do začínajícího byznysu. Pronajala si prostor, nakoupila vybavení a sama rozjela svůj malý farmářský obchod Moje Lhota.
Dělat tento projekt sama a v malém se však brzy ukázalo jako špatná cesta. Na expanzi však neměla peníze. Naštěstí se objevil její přítel s nabídkou půjčky, kterou s vděkem přidala a obchod se mohl rozjet naplno.
Soukromí si Tereza velmi dobře střeží, a tak nejsou okolnosti jejího osobního života veřejnosti známy.Kdo je Tereza Hátleová? Životopis Tereza Hátleová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Tereza Hátleová

Národnost: česká
Datum narození: 17. srpna 1989

Tento text (Tereza Hátleová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Entropie? Víte co je Kvantová fyzika? Rozumíte pojmu Dřevoplast? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sekt?

Klíčová slova: kdy se narodila Tereza Hátleová?, popis, kdo je Tereza Hátleová?, biografie, datum narození, zajímavosti, Tereza Hátleová, osobnost, wikipedie, životopis, osobnosti, lexikon, podnikání, vysvětlení, národnost, život

Pojem Tereza Hátleová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Hátleová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Tereza Hátleová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Tereza Hátleová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Tereza Hátleová na Google obrázcích

Zkusit najít termín Tereza Hátleová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Hátleová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Hátleová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Tereza Hátleová? Kdy se narodila Tereza Hátleová? Tereza Hátleová patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel školí, tereza Hátleová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Hátleová například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Hátleová i v jiné kategorii než je podnikání.