Kdo je to?
Kdo je Tereza Chlebovská? Životopis Tereza Chlebovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Tereza Chlebovská

Kdo je Tereza Chlebovská? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Tereza Kadeřábková, rodným jménem Chlebovská, je česká modelka, vítězka soutěže Česká Miss 2012, reportérka a příležitostná herečka. Kadeřábková se narodila v Krnově do rodiny učitelky a zámečníka. V Krnově docházela na místní základní školu a poté i na místní gymnázium. Po úspěšné maturitě na gymnáziu začala v roce 2010 studovat na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Ve stejném roce se zúčastnila soutěže Miss Reneta 2010, kde skončila na druhém místě. Ve stejném roce zvítězila v soutěži Miss léto 2010 a o rok později zvítězila v soutěži Miss Praha Open 2011. Na soutěži Miss Praha Open 2011 zvítězila také v kategorii Miss Sympatie a Miss Média. V následujícím roce se Kadeřábková přihlásila do soutěže krásy Česká Miss 2012, kterou se ji podařilo vyhrát. Díky vítězství se kvalifikovala na mezinárodní soutěž Miss Universe 2012, které se konalo v Las Vegas. Roku 2013 vyrazila pracovně na několik týdnů do Istanbulu v Turecku. V Turecku se věnovala focení pro katalogy a focení kampaní na spodní prádlo a čokoládu. Po návratu do České republiky získala práci reportérky na televizní stanici Prima Cool. Kadeřábková si zahrála v roce 2012 v romantické komedii Martin a Venuše.
V roce 2017 se Chlebovská provdala za reprezentačního fotbalového záložníka Pavla Kadeřábka, se kterým má dvě dcery (Ema a Elva).Kdo je Tereza Chlebovská? Životopis Tereza Chlebovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Tereza Chlebovská

Národnost: česká
Datum narození: 10. 12. 1990
Místo narození: Krnov, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Tereza Chlebovská? Potom se podělte s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Rozvracení republiky? Vzpomněli byste si na význam slova Gospel? Vzpomněli byste si na význam slova ASLO? Znáte definici termínu Vlastizrada?

Klíčová slova: životopis, Tereza Chlebovská, datum narození, modeling, Tereza Chlebovská, zajímavosti, kdy se narodil Tereza Chlebovská?, kdo je Tereza Chlebovská?, wiki, lexikon, wikipedie, informace, místo narození, osobnosti, osobnost, narození

Pojem Tereza Chlebovská je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tereza Chlebovská doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Tereza Chlebovská ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Tereza Chlebovská ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tereza Chlebovská ve Wikipedii

Vyhledat heslo Tereza Chlebovská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Tereza Chlebovská ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Chlebovská například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Chlebovská?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tereza Chlebovská? Kdy se narodil Tereza Chlebovská? Kde se narodil Tereza Chlebovská? Tereza Chlebovská se nachází v sekci Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Chlebovská dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Chlebovská i v jiné kategorii než je modeling.