Kdo je to?
Kdo je Tereza Chlebovská? Životopis Tereza Chlebovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Kdo je Tereza Chlebovská?

Kdo je Tereza Chlebovská? Životopis, informace, biografie, modeling

Tereza Kadeřábková, rodným jménem Chlebovská, je česká modelka, vítězka soutěže Česká Miss 2012, reportérka a příležitostná herečka. Kadeřábková se narodila v Krnově do rodiny učitelky a zámečníka. V Krnově docházela na místní základní školu a poté i na místní gymnázium. Po úspěšné maturitě na gymnáziu začala v roce 2010 studovat na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Ve stejném roce se zúčastnila soutěže Miss Reneta 2010, kde skončila na druhém místě. Ve stejném roce zvítězila v soutěži Miss léto 2010 a o rok později zvítězila v soutěži Miss Praha Open 2011. Na soutěži Miss Praha Open 2011 zvítězila také v kategorii Miss Sympatie a Miss Média. V následujícím roce se Kadeřábková přihlásila do soutěže krásy Česká Miss 2012, kterou se ji podařilo vyhrát. Díky vítězství se kvalifikovala na mezinárodní soutěž Miss Universe 2012, které se konalo v Las Vegas. Roku 2013 vyrazila pracovně na několik týdnů do Istanbulu v Turecku. V Turecku se věnovala focení pro katalogy a focení kampaní na spodní prádlo a čokoládu. Po návratu do České republiky získala práci reportérky na televizní stanici Prima Cool. Kadeřábková si zahrála v roce 2012 v romantické komedii Martin a Venuše.
V roce 2017 se Chlebovská provdala za reprezentačního fotbalového záložníka Pavla Kadeřábka, se kterým má dvě dcery (Ema a Elva).Kdo je Tereza Chlebovská? Životopis Tereza Chlebovská, osobnosti, slavný člověk z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Tereza Chlebovská

Národnost: česká
Datum narození: 10. 12. 1990
Místo narození: Krnov, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Tereza Chlebovská s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Pesimismus? Víte co je Antropologie? Vzpomněli byste si na význam slova Kalcifikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Export?

Klíčová slova: popis, osobnost, Tereza Chlebovská, národnost, zajímavosti, kdo je Tereza Chlebovská?, modeling, osobnosti, modeling, biografie, lexikon, kde se narodil Tereza Chlebovská?, narození, kdy se narodil Tereza Chlebovská?, datum narození, vysvětlení

Pojem Tereza Chlebovská je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Tereza Chlebovská na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Tereza Chlebovská na Youtube

Najít heslo Tereza Chlebovská ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Tereza Chlebovská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Tereza Chlebovská ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Chlebovská například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Chlebovská

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Tereza Chlebovská? Kdy se narodil Tereza Chlebovská? Kde se narodil Tereza Chlebovská? Tereza Chlebovská patří do sekce Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Chlebovská řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Chlebovská i v jiné kategorii než je modeling.