Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Robert Pelikán s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Antispam? Vzpomenete si na definici slova Laktóza? Znáte definici termínu Rukojeť? Vzpomněli byste si na význam slova Denotace?

Klíčová slova: co je to Robert Pelikán?, kdo je Robert Pelikán?, formulace, wiki, kdo to je, co znamená, význam pojmu, definice, popis, Robert Pelikán, politici, odborný výraz, informace, lexikon, přesný výraz, slovo

Pojem Robert Pelikán je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Robert Pelikán ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Pelikán ve Wikimedia Commons

Najít termín Robert Pelikán ve Wikislovníku

Najít heslo Robert Pelikán ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Pelikán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Robert Pelikán? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán je v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.