Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Robert Pelikán? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Antispam? Pamatujete si definici pojmu Ransomware? Znáte definici termínu Rukojeť? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aspartam?

Klíčová slova: lexikon, politici, co je to Robert Pelikán?, definice, wiki, odborný výraz, přesný výraz, informace, popis, termín, původ slova, etymologie, formulace, popis, pojem, kdo je Robert Pelikán?

Pojem Robert Pelikán je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Robert Pelikán ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Pelikán ve Wikimedia Commons

Hledat termín Robert Pelikán na Google.cz

Vyhledat pojem Robert Pelikán ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Pelikán například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Pelikán

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.