Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robert Pelikán sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Žinčica? Vzpomněli byste si co znamená slovo Světlo? Znáte definici termínu Abakus? Víte co je Abstrakce?

Klíčová slova: politici, formulace, synonymum, heslo, wiki, kdo to je, popis, lexikon, pojem, definice, kdo je Robert Pelikán?, význam pojmu, slovo, přesný význam, vysvětlení, co je to Robert Pelikán?

Pojem Robert Pelikán je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Robert Pelikán na Youtube

Zkusit najít Robert Pelikán ve Wikipedii

Vyhledat slovo Robert Pelikán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Pelikán ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Pelikán například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Robert Pelikán? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.