Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Robert Pelikán sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Absolutorium? Vzpomenete si na definici slova Paternalismus? Znáte definici termínu Čepel? Vzpomněli byste si na význam slova Opereta?

Klíčová slova: politici, slovo, význam slova, etymologie, vysvětlení, heslo, popis, kdo je Robert Pelikán?, co znamená, pojem, Robert Pelikán, informace, původ slova, definice, význam pojmu, popis

Pojem Robert Pelikán je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Robert Pelikán

Vyhledat termín Robert Pelikán na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Robert Pelikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Robert Pelikán ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Robert Pelikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Pelikán například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Pelikán

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.