Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Robert Pelikán se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Žinčica? Vzpomněli byste si na význam slova Pýcha? Znáte definici termínu Abakus? Znáte definici termínu Mgr?

Klíčová slova: kdo je Robert Pelikán?, odborný výraz, slovo, přesný výraz, heslo, wiki, Robert Pelikán, definice, termín, pojem, informace, kdo to je, formulace, popis, popis, co znamená

Pojem Robert Pelikán je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Robert Pelikán ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Robert Pelikán ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Robert Pelikán na Youtube

Najít výraz Robert Pelikán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Pelikán například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Pelikán

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.