Kdo je to?
Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Robert Pelikán?

Kdo je to Robert Pelikán? Stručný životopis

Robert Pelikán je současný ministr spravedlnosti za stranu ANO. Ve funkci je od března 2015 a jeho dosavadní působení ve vládě je zatím hodnoceno poněkud rozpačitě. Nahradil ještě více kritizovanou Hanu Válkovou. Pelikán je vystudovaný právník a krátce působil jako náměstek na ministerstvu spravedlnosti.Kdo je to Robert Pelikán? Životopis Robert Pelikán, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Robert Pelikán

Národnost: česká
Datum narození: 18.10.1979
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Robert Pelikán? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Absolutorium? Víte co je Kinezioterapie? Znáte definici termínu Čepel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nádivka?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, popis, politici, co je to Robert Pelikán?, co znamená, přesný význam, odborný výraz, etymologie, původ slova, informace, kdo je Robert Pelikán?, wiki, význam slova, heslo, pojem

Pojem Robert Pelikán je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Robert Pelikán v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Robert Pelikán ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Robert Pelikán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Robert Pelikán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Robert Pelikán ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Pelikán například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Robert Pelikán?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Robert Pelikán? Kdo to byl Robert Pelikán? Kdy se narodil Robert Pelikán? Kde se narodil Robert Pelikán? Robert Pelikán je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Robert Pelikán řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Pelikán i v jiné kategorii než je politici.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.