Kdo je to?
Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Logoped?

Jaký je význam slova Logoped? Co to znamená?

Logoped je odborníkem na vady řeči. Jedná se o vysokoškolsky vzdělaného člověka s atestací a spolupracujícího s dalšími specialisty – lékaři. Provádí diagnostiku vad, soustřeďuje se na správné metody nápravy, u dětí spolupracuje úzce s rodinou, popřípadě školou nebo školkou.
Logoped pro děti může být školní nebo klinický, školní jsou především pedagogové, kliničtí logopedi mají i zdravotnické vzdělání.Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Definici slova Logoped můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Žentour? Znáte pojem Tvrz? Znáte termín Mezonetový byt? Vzpomenete si na definici slova Liberalismus?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, heslo, co znamená, původ slova, etymologie, význam pojmu, slovo, popis, wiki, Logoped, lexikon, význam slova, formulace, definice, synonymum

Pojem Logoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Logoped na Google.cz

Hledat pojem Logoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Logoped na Youtube

Najít slovo Logoped ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Logoped například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Logoped? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Logoped? Kdo to byl Logoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logoped? Definice pojmu Logoped se nachází v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Logoped i v jiných kategoriích (než lékařství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.