Kdo je to?
Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Logoped?

Jaký je význam slova Logoped? Co to znamená?

Logoped je odborníkem na vady řeči. Jedná se o vysokoškolsky vzdělaného člověka s atestací a spolupracujícího s dalšími specialisty – lékaři. Provádí diagnostiku vad, soustřeďuje se na správné metody nápravy, u dětí spolupracuje úzce s rodinou, popřípadě školou nebo školkou.
Logoped pro děti může být školní nebo klinický, školní jsou především pedagogové, kliničtí logopedi mají i zdravotnické vzdělání.Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Logoped? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Zápočet? Pamatujete si definici pojmu Arytmie? Znáte termín Koloidní stříbro? Vzpomněli byste si co znamená slovo Debet?

Klíčová slova: informace, co znamená, pojem, kdo je Logoped?, odborný výraz, formulace, slovo, etymologie, wiki, význam slova, význam pojmu, kdo to je, popis, přesný význam, definice, Logoped

Pojem Logoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Logoped ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Logoped na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Logoped ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Logoped ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Logoped například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Logoped? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Logoped? Kdo to byl Logoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logoped? Definice pojmu Logoped je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.