Kdo je to?
Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Logoped?

Jaký je význam slova Logoped? Co to znamená?

Logoped je odborníkem na vady řeči. Jedná se o vysokoškolsky vzdělaného člověka s atestací a spolupracujícího s dalšími specialisty – lékaři. Provádí diagnostiku vad, soustřeďuje se na správné metody nápravy, u dětí spolupracuje úzce s rodinou, popřípadě školou nebo školkou.
Logoped pro děti může být školní nebo klinický, školní jsou především pedagogové, kliničtí logopedi mají i zdravotnické vzdělání.Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Logoped? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Žentour? Vzpomněli byste si co znamená slovo Důtky? Znáte termín Mezonetový byt? Víte co je Antonymum?

Klíčová slova: pojem, slovo, popis, definice, termín, formulace, lékařství, heslo, význam slova, význam, informace, přesný význam, popis, wiki, synonymum, význam pojmu

Pojem Logoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Logoped zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Logoped ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Logoped ve Wikislovníku

Najít výraz Logoped ve Wikipedii

Najít slovo Logoped v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Logoped například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Logoped, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Logoped? Kdo to byl Logoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logoped? Definice pojmu Logoped je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.