Kdo je to?
Kdo je to Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Logoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Logoped?

Jaký je význam slova Logoped? Co to znamená?

Logoped je odborníkem na vady řeči. Jedná se o vysokoškolsky vzdělaného člověka s atestací a spolupracujícího s dalšími specialisty – lékaři. Provádí diagnostiku vad, soustřeďuje se na správné metody nápravy, u dětí spolupracuje úzce s rodinou, popřípadě školou nebo školkou.
Logoped pro děti může být školní nebo klinický, školní jsou především pedagogové, kliničtí logopedi mají i zdravotnické vzdělání.Kdo je to Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Logoped? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Logoped? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Rádius? Znáte definici termínu Cashback? Znáte termín Benchmark? Pamatujete si definici pojmu Velikonoční jízda?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, informace, Logoped, synonymum, přesný význam, lékařství, význam pojmu, termín, lékařství, odborný výraz, formulace, wiki, wikipedie, definice, slovo

Pojem Logoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Logoped

Zkusit najít frázi Logoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Logoped ve Wikipedii

Vyhledat výraz Logoped v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Logoped ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Logoped například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Logoped? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Logoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logoped? Definice pojmu Logoped patří do kategorie Lékařství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.