Kdo je to?
Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Logoped?

Jaký je význam slova Logoped? Co to znamená?

Logoped je odborníkem na vady řeči. Jedná se o vysokoškolsky vzdělaného člověka s atestací a spolupracujícího s dalšími specialisty – lékaři. Provádí diagnostiku vad, soustřeďuje se na správné metody nápravy, u dětí spolupracuje úzce s rodinou, popřípadě školou nebo školkou.
Logoped pro děti může být školní nebo klinický, školní jsou především pedagogové, kliničtí logopedi mají i zdravotnické vzdělání.Kdo je to, byl Logoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Logoped? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Logoped s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Zápočet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brownfield? Znáte termín Koloidní stříbro? Znáte termín Proktitida?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, pojem, původ slova, slovo, synonymum, přesný výraz, popis, termín, kdo to je, význam, vysvětlení, kdo je Logoped?, odborný výraz, Logoped, informace

Pojem Logoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Logoped v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Logoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Logoped ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Logoped ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Logoped například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Logoped

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Logoped? Kdo to byl Logoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Logoped? Definice pojmu Logoped patří do sekce lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Logoped i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.