Kdo je to?
Kdo byla Lisa Marie Presleyová? Životopis Lisa Marie Presleyová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo byla Lisa Marie Presleyová?

Kdo byla Lisa Marie Presleyová? Životopis, informace, biografie, hudba

Lisa Marie Presleyová je americká zpěvačka; dcera zpěváka Elvise Presleyho a herečky Priscilly Presley.
Lisa Marie byla jediným dítětem Elvise Presleyho. Její rodiče se rozvedli, když jí byly čtyři roky, otec zemřel v jejích devíti letech.
Lisa Marie Presleyová se rozhodla, že se vydá na muzikantskou dráhu stejně jako její otec.
První album jí vyšlo v roce 2003 pod názvem To Whom It May Concern. Album okamžitě vystřelilo v hitparádě vzhůru a z Presleyové se stala úspěšná zpěvačka. v roce 2005 následovalo album Now What a po delší pauze vyšlo v roce 2012 třetí album Storm & Grace.
Kromě hudby se věnuje i charitativní činnosti.
Po část života se hlásila ke scientologické církvi.
V roce 1994 se po prvním neúspěšném manželství provdala za zpěváka Michaela Jacksona, o dva roky později se však rozvedli. Jejím dalším manželem byl herec Nicolas Cage, ani toto manželství však nevydrželo.
12. ledna 2023 zemřela Lisa Marie Presleyová na zástavu srdce.Kdo byla Lisa Marie Presleyová? Životopis Lisa Marie Presleyová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Lisa Marie Presleyová

Národnost: americká
Datum narození: 1. února 1968
Místo narození: Memphis, Tennessee
Datum úmrtí: 12. ledna 2023

Popis osobnosti Lisa Marie Presleyová můžete sdílet s dalšími osobami na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Lupus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inulin? Víte, co je to Slámové víno? Znáte termín Červená karta?

Klíčová slova: wikipedie, kde se narodila Lisa Marie Presleyová?, hudba, lexikon, národnost, Lisa Marie Presleyová, osobnosti, nežijící, národnost, wiki, popis, informace, vysvětlení, zajímavosti, místo narození, Lisa Marie Presleyová

Pojem Lisa Marie Presleyová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Lisa Marie Presleyová v dalších zdrojích

Najít výraz Lisa Marie Presleyová na Google.cz

Hledat slovo Lisa Marie Presleyová ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Lisa Marie Presleyová ve Wikislovníku

Hledat pojem Lisa Marie Presleyová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Lisa Marie Presleyová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lisa Marie Presleyová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lisa Marie Presleyová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo byla Lisa Marie Presleyová? Kdy se narodila Lisa Marie Presleyová? Kde se narodila Lisa Marie Presleyová? Kdy zemřela Lisa Marie Presleyová? Lisa Marie Presleyová je v kategorii Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Lisa Marie Presleyová dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lisa Marie Presleyová i v jiné kategorii než je hudba.