Kdo je to?
Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Speciální pedagog?

Jaký je význam slova Speciální pedagog? Co to znamená?

Úkolem speciálního pedagoga je výchova a vzdělávání postižených jedinců. Může se jednat o žáky s poruchami učení či chování, o fyzické nebo mentální postižení. Speciální pedagog může pracovat přímo jako učitel ve speciální škole, případně v jiné instituci, nebo může vykonávat poradenskou činnost. Speciální pedagog má na starosti žáky se závažnějším stupněm postižení. Děti s nižší mírou postižení bývají integrovány do běžných škol.Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Speciální pedagog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Inkaso? Víte, co je to Lyrická báseň? Rozumíte pojmu Runy? Rozumíte pojmu Word?

Klíčová slova: wiki, význam, vysvětlení, etymologie, termín, přesný výraz, popis, kdo to je, co znamená, co je to Speciální pedagog?, kdo je Speciální pedagog?, synonymum, popis, lexikon, formulace, heslo

Pojem Speciální pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Speciální pedagog na Google.cz

Zkusit najít Speciální pedagog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Speciální pedagog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Speciální pedagog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Speciální pedagog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Speciální pedagog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Speciální pedagog? Kdo to byl Speciální pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speciální pedagog? Definice pojmu Speciální pedagog je v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Speciální pedagog i v jiné kategorii než v Školství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.