Kdo je to?
Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Speciální pedagog?

Jaký je význam slova Speciální pedagog? Co to znamená?

Úkolem speciálního pedagoga je výchova a vzdělávání postižených jedinců. Může se jednat o žáky s poruchami učení či chování, o fyzické nebo mentální postižení. Speciální pedagog může pracovat přímo jako učitel ve speciální škole, případně v jiné instituci, nebo může vykonávat poradenskou činnost. Speciální pedagog má na starosti žáky se závažnějším stupněm postižení. Děti s nižší mírou postižení bývají integrovány do běžných škol.Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Definici slova Speciální pedagog můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Inkaso? Pamatujete si definici pojmu Imunita? Rozumíte pojmu Runy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Průčelí?

Klíčová slova: wiki, pojem, význam, termín, kdo je Speciální pedagog?, Školství, přesný význam, odborný výraz, popis, přesný výraz, Speciální pedagog, slovo, původ slova, heslo, význam slova, co je to Speciální pedagog?

Pojem Speciální pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Speciální pedagog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Speciální pedagog na Google.cz

Hledat videa s názvem Speciální pedagog na Youtube

Vyhledat termín Speciální pedagog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Speciální pedagog například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Speciální pedagog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Speciální pedagog? Kdo to byl Speciální pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speciální pedagog? Definice pojmu Speciální pedagog se nachází v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Speciální pedagog i v jiné kategorii než je sekce Školství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.