Kdo je to?
Kdo je to Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Speciální pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Speciální pedagog?

Co znamená a jaký je význam slova Speciální pedagog?

Úkolem speciálního pedagoga je výchova a vzdělávání postižených jedinců. Může se jednat o žáky s poruchami učení či chování, o fyzické nebo mentální postižení. Speciální pedagog může pracovat přímo jako učitel ve speciální škole, případně v jiné instituci, nebo může vykonávat poradenskou činnost. Speciální pedagog má na starosti žáky se závažnějším stupněm postižení. Děti s nižší mírou postižení bývají integrovány do běžných škol.



Kdo je to Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Speciální pedagog? Lidé, Školství

Zaujala vás definice slova Speciální pedagog? Pak se o tuto stránku podělte se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Infinitiv? Znáte pojem Relé? Rozumíte pojmu Dividenda? Vzpomenete si na definici slova Voluntarismus?

Klíčová slova: popis, informace, lexikon, přesný výraz, co znamená, pojem, wikipedie, odborný výraz, Školství, vysvětlení, synonymum, Školství, formulace, přesný výraz, etymologie, definice

Pojem Speciální pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Speciální pedagog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Speciální pedagog na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Speciální pedagog na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Speciální pedagog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Speciální pedagog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Speciální pedagog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Speciální pedagog

Nyní již víte Kdo je to Speciální pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speciální pedagog? Definice pojmu Speciální pedagog je v kategorii Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme vyhledat informace výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Speciální pedagog v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Školství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.