Kdo je to?
Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Kdo je to Speciální pedagog?

Jaký je význam slova Speciální pedagog? Co to znamená?

Úkolem speciálního pedagoga je výchova a vzdělávání postižených jedinců. Může se jednat o žáky s poruchami učení či chování, o fyzické nebo mentální postižení. Speciální pedagog může pracovat přímo jako učitel ve speciální škole, případně v jiné instituci, nebo může vykonávat poradenskou činnost. Speciální pedagog má na starosti žáky se závažnějším stupněm postižení. Děti s nižší mírou postižení bývají integrovány do běžných škol.Kdo je to, byl Speciální pedagog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Speciální pedagog? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Speciální pedagog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Jóga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Evangelium? Rozumíte pojmu Roupy? Znáte termín OMG?

Klíčová slova: wiki, slovo, Speciální pedagog, synonymum, přesný význam, termín, popis, co je to Speciální pedagog?, informace, odborný výraz, pojem, kdo to je, Školství, význam, vysvětlení, formulace

Pojem Speciální pedagog je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Speciální pedagog v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Speciální pedagog na Youtube

Hledat heslo Speciální pedagog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Speciální pedagog ve Wikipedii

Najít pojem Speciální pedagog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Speciální pedagog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Speciální pedagog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Speciální pedagog? Kdo to byl Speciální pedagog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Speciální pedagog? Definice pojmu Speciální pedagog je v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Speciální pedagog hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.