Kdo je to?
Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jidáš?

Co znamená a jaký je význam slova Jidáš?

Jidáš Iškariotský je postava ze Starého zákona. Podle Bible byl Jidáš jedním z dvanácti Ježíšových učedníků - apoštolů. Jidáš měl Ježíše zradit za 30 stříbrných. V přeneseném smyslu, pokud nazveme někoho jidášem, považujeme ho za zrádce. Existuje i apokryfní Jidášovo evangelium, které ho až tak záporně nepopisuje. Apokryfní texty ale katolická církev neuznává jako součást Starého zákona.Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jidáš? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Živnost? Vzpomněli byste si na význam slova Grotta? Vzpomenete si na definici slova Fuzzy logic? Znáte definici termínu Absolutní?

Klíčová slova: Jidáš, synonymum, popis, přesný výraz, slovo, informace, kdo to je, etymologie, původ slova, co znamená, lexikon, popis, pojem, křesťanství, odborný výraz, přesný význam

Pojem Jidáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jidáš zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Jidáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Jidáš ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jidáš ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jidáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jidáš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Jidáš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jidáš? Kdo to byl Jidáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jidáš? Definice pojmu Jidáš je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jidáš v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?