Kdo je to?
Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jidáš?

Co znamená a jaký je význam slova Jidáš?

Jidáš Iškariotský je postava ze Starého zákona. Podle Bible byl Jidáš jedním z dvanácti Ježíšových učedníků - apoštolů. Jidáš měl Ježíše zradit za 30 stříbrných. V přeneseném smyslu, pokud nazveme někoho jidášem, považujeme ho za zrádce. Existuje i apokryfní Jidášovo evangelium, které ho až tak záporně nepopisuje. Apokryfní texty ale katolická církev neuznává jako součást Starého zákona.Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jidáš sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Živnost? Znáte termín Okroška? Vzpomenete si na definici slova Fuzzy logic? Víte, co je to Palmarín?

Klíčová slova: křesťanství, kdo to je, popis, pojem, přesný význam, slovo, Jidáš, co je to Jidáš?, lexikon, termín, informace, význam, původ slova, odborný výraz, význam slova, wiki

Pojem Jidáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Jidáš ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Jidáš ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jidáš ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jidáš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jidáš například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Jidáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jidáš? Kdo to byl Jidáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jidáš? Definice pojmu Jidáš se nachází v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?