Kdo je to?
Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jidáš?

Co znamená a jaký je význam slova Jidáš?

Jidáš Iškariotský je postava ze Starého zákona. Podle Bible byl Jidáš jedním z dvanácti Ježíšových učedníků - apoštolů. Jidáš měl Ježíše zradit za 30 stříbrných. V přeneseném smyslu, pokud nazveme někoho jidášem, považujeme ho za zrádce. Existuje i apokryfní Jidášovo evangelium, které ho až tak záporně nepopisuje. Apokryfní texty ale katolická církev neuznává jako součást Starého zákona.Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Jidáš? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Živnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jedlá soda? Vzpomenete si na definici slova Lambda sonda? Znáte termín Cestovní agentura?

Klíčová slova: wiki, heslo, popis, definice, kdo je Jidáš?, synonymum, co je to Jidáš?, křesťanství, formulace, kdo to je, význam, vysvětlení, pojem, přesný význam, informace, význam pojmu

Pojem Jidáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jidáš zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Jidáš na Google.cz

Zkusit najít frázi Jidáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jidáš ve Wikimedia Commons

Najít výraz Jidáš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jidáš například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Jidáš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jidáš? Kdo to byl Jidáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jidáš? Definice pojmu Jidáš se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?