Kdo je to?
Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jidáš?

Co znamená a jaký je význam slova Jidáš?

Jidáš Iškariotský je postava ze Starého zákona. Podle Bible byl Jidáš jedním z dvanácti Ježíšových učedníků - apoštolů. Jidáš měl Ježíše zradit za 30 stříbrných. V přeneseném smyslu, pokud nazveme někoho jidášem, považujeme ho za zrádce. Existuje i apokryfní Jidášovo evangelium, které ho až tak záporně nepopisuje. Apokryfní texty ale katolická církev neuznává jako součást Starého zákona.Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Jidáš s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Živnost? Rozumíte pojmu Curling? Vzpomenete si na definici slova Lambda sonda? Znáte pojem Daňový rezident?

Klíčová slova: synonymum, informace, kdo to je, etymologie, význam pojmu, popis, přesný význam, co je to Jidáš?, vysvětlení, význam slova, termín, původ slova, co znamená, wiki, odborný výraz, kdo je Jidáš?

Pojem Jidáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Jidáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jidáš na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jidáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Jidáš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jidáš například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Jidáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jidáš? Kdo to byl Jidáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jidáš? Definice pojmu Jidáš je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Jidáš i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?