Kdo je to?
Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jidáš?

Co znamená a jaký je význam slova Jidáš?

Jidáš Iškariotský je postava ze Starého zákona. Podle Bible byl Jidáš jedním z dvanácti Ježíšových učedníků - apoštolů. Jidáš měl Ježíše zradit za 30 stříbrných. V přeneseném smyslu, pokud nazveme někoho jidášem, považujeme ho za zrádce. Existuje i apokryfní Jidášovo evangelium, které ho až tak záporně nepopisuje. Apokryfní texty ale katolická církev neuznává jako součást Starého zákona.Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Jidáš sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Živnost? Vzpomněli byste si na význam slova Obsese? Vzpomenete si na definici slova Lambda sonda? Znáte definici termínu Gumbo?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, etymologie, význam, co znamená, kdo to je, popis, wiki, přesný výraz, popis, Jidáš, odborný výraz, termín, heslo, pojem, slovo

Pojem Jidáš je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Jidáš ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jidáš ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Jidáš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jidáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jidáš například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jidáš

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jidáš? Kdo to byl Jidáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jidáš? Definice pojmu Jidáš patří do sekce křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?