Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Líbí se stručný životopis s osobou Andrej Kiska? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Bungalov? Rozumíte pojmu Sandbox? Vzpomenete si na definici slova Římský klub? Znáte pojem Epilog?

Klíčová slova: wiki, Andrej Kiska, kdo je Andrej Kiska?, heslo, politici, informace, slovo, význam, význam slova, co je to Andrej Kiska?, popis, přesný význam, odborný výraz, termín, kdo to je, co znamená

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrej Kiska ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Andrej Kiska na Google.cz

Zkusit najít Andrej Kiska ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Andrej Kiska ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Kiska?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.