Kdo je to?
Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Andrej Kiska?

Kdo je Andrej Kiska? Životopis, informace, biografie, politici

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrej Kiska s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Krav maga? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mexická káva? Vzpomenete si na definici slova Proudový chranič? Víte co je Vláknina?

Klíčová slova: zajímavosti, wikipedie, kdy se narodil Andrej Kiska?, kdo je Andrej Kiska?, informace, životopis, osobnosti, popis, politici, vysvětlení, politici, wiki, osobnost, kde se narodil Andrej Kiska?, biografie, lexikon

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Andrej Kiska ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Andrej Kiska na Youtube

Najít heslo Andrej Kiska v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Andrej Kiska ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Kiska?

Právě jste zjistili Kdo je to Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska je v kategorii Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.