Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Popis osobnosti Andrej Kiska můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BOZP? Vzpomněli byste si co znamená slovo IronKey? Vzpomenete si na definici slova Linkedin? Víte co je Ischias?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, odborný výraz, slovo, vysvětlení, termín, Andrej Kiska, popis, wiki, pojem, synonymum, význam slova, původ slova, heslo, lexikon, politici

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Andrej Kiska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Andrej Kiska v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Andrej Kiska na Youtube

Najít termín Andrej Kiska ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrej Kiska

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska se nachází v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.