Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Zaujala vás biografie osobnosti Andrej Kiska? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BOZP? Znáte pojem Autobiografie? Vzpomenete si na definici slova Linkedin? Vzpomenete si na definici slova Plazma?

Klíčová slova: kdo je Andrej Kiska?, co je to Andrej Kiska?, přesný význam, synonymum, definice, termín, politici, co znamená, odborný výraz, Andrej Kiska, význam pojmu, význam, pojem, informace, význam slova, kdo to je

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Andrej Kiska ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Andrej Kiska ve Wikislovníku

Vyhledat termín Andrej Kiska ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Andrej Kiska na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Kiska?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.