Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Sdílejte tuto stránku s osobností Andrej Kiska se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín BOZP? Znáte definici termínu Kostlánka? Vzpomenete si na definici slova Linkedin? Pamatujete si definici pojmu VIP?

Klíčová slova: co je to Andrej Kiska?, politici, odborný výraz, definice, etymologie, význam slova, popis, význam pojmu, vysvětlení, heslo, přesný význam, slovo, pojem, kdo to je, původ slova, informace

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Andrej Kiska ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Andrej Kiska na Youtube

Vyhledat pojem Andrej Kiska ve Wikislovníku

Hledat heslo Andrej Kiska ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrej Kiska

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.