Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Popis osobnosti Andrej Kiska můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Krav maga? Rozumíte pojmu Wegenerova granulomatóza? Vzpomenete si na definici slova Špaldová mouka? Znáte pojem Pervitin?

Klíčová slova: slovo, pojem, termín, heslo, vysvětlení, odborný výraz, politici, přesný výraz, formulace, definice, co znamená, popis, wiki, popis, původ slova, co je to Andrej Kiska?

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Andrej Kiska lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Andrej Kiska ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Andrej Kiska na Youtube

Vyhledat pojem Andrej Kiska ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Andrej Kiska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrej Kiska

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.