Kdo je to?
Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Andrej Kiska?

Kdo je to Andrej Kiska? Stručný životopis

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je to Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Zaujala vás biografie osobnosti Andrej Kiska? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Bungalov? Pamatujete si definici pojmu Soundbar? Vzpomenete si na definici slova Římský klub? Vzpomněli byste si co znamená slovo Degustace?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, slovo, wiki, popis, Andrej Kiska, význam, co znamená, co je to Andrej Kiska?, popis, lexikon, etymologie, definice, informace, odborný výraz, synonymum

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Andrej Kiska ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Andrej Kiska ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Andrej Kiska na Google.cz

Najít pojem Andrej Kiska ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Andrej Kiska? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Andrej Kiska? Kdo to byl Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.