Kdo je to?
Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Andrej Kiska

Kdo je Andrej Kiska? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Líbí se stručný životopis s osobou Andrej Kiska? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Estrogen? Znáte pojem Zemské jádro? Vzpomenete si na definici slova Imploze? Vzpomenete si na definici slova Vikýř?

Klíčová slova: datum narození, Andrej Kiska, narození, wiki, kde se narodil Andrej Kiska?, životopis, lexikon, život, vysvětlení, wikipedie, politici, národnost, biografie, popis, osobnost, místo narození

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Andrej Kiska ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Andrej Kiska ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Andrej Kiska na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Andrej Kiska ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Andrej Kiska na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrej Kiska

Nyní již víte Kdo je to Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska se nachází v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.