Kdo je to?
Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Andrej Kiska?

Kdo je Andrej Kiska? Životopis, informace, biografie, politici

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Andrej Kiska sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Krav maga? Znáte pojem Průčelí? Vzpomenete si na definici slova Cash flow? Vzpomenete si na definici slova Grotta?

Klíčová slova: wiki, Andrej Kiska, osobnosti, Andrej Kiska, zajímavosti, informace, politici, narození, lexikon, životopis, biografie, život, místo narození, politici, vysvětlení, kdo je Andrej Kiska?

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Andrej Kiska ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Andrej Kiska ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Andrej Kiska na Youtube

Hledat slovo Andrej Kiska ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrej Kiska ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Andrej Kiska?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska patří do kategorie Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.