Kdo je to?
Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Andrej Kiska?

Kdo je Andrej Kiska? Životopis, informace, biografie, politici

Andrej Kiska je původně podnikatel, politik, prezident Slovenska, ale také spisovatel a filantrop. O svém politickém životě přednáší a beseduje se středoškoláky. Je také autorem dvou knih o svém životě a o tom, jak dosáhnout úspěchů a štěstí.
Andrej Kiska je absolventem elektrotechniky STU v Bratislavě. Po studiu pracoval jako projektant, strávil nějakou dobu také ve Spojených státech, poté již působil v politice.Kdo je Andrej Kiska? Životopis Andrej Kiska, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Andrej Kiska

Národnost: slovenská
Datum narození: 2. února 1963
Místo narození: Poprad

Popis osobnosti Andrej Kiska můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Krav maga? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dělitel? Vzpomenete si na definici slova Selfie? Víte co je Gamepad?

Klíčová slova: vysvětlení, život, kdo je Andrej Kiska?, životopis, politici, osobnosti, datum narození, politici, Andrej Kiska, zajímavosti, biografie, lexikon, informace, osobnost, kdy se narodil Andrej Kiska?, kde se narodil Andrej Kiska?

Pojem Andrej Kiska je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Andrej Kiska ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Andrej Kiska v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Andrej Kiska ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Andrej Kiska na Google obrázcích

Najít heslo Andrej Kiska ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrej Kiska například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Andrej Kiska? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Andrej Kiska? Kdy se narodil Andrej Kiska? Kde se narodil Andrej Kiska? Andrej Kiska patří do kategorie Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Andrej Kiska dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrej Kiska i v jiné kategorii než je politici.