Kdo je to?
Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Kdo je to Primátor?

Co znamená a jaký je význam slova Primátor?

Primátor je označení pro politickou funkci. Jedná se o starostu tzv. statutárního města (tj. města, jehož správa se dělí na dílčí samosprávné části, jedná se tedy o města s vyšším počtem obyvatel).Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Primátor s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Čirok? Vzpomněli byste si na význam slova Vidimace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Flexibilní hypotéka? Znáte definici termínu Odvaha?

Klíčová slova: heslo, popis, synonymum, wiki, přesný význam, kdo je Primátor?, politika, lexikon, informace, význam slova, vysvětlení, definice, původ slova, přesný výraz, formulace, Primátor

Pojem Primátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Primátor zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Primátor ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Primátor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Primátor na Youtube

Vyhledat slovo Primátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Primátor například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Primátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Primátor? Kdo to byl Primátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primátor? Definice pojmu Primátor se nachází v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Primátor v jiné sekci než politika.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.