Kdo je to?
Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Kdo je to Primátor?

Co znamená a jaký je význam slova Primátor?

Primátor je označení pro politickou funkci. Jedná se o starostu tzv. statutárního města (tj. města, jehož správa se dělí na dílčí samosprávné části, jedná se tedy o města s vyšším počtem obyvatel).Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Primátor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Lumbálka? Znáte definici termínu Capín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Squash? Pamatujete si definici pojmu Tečkovací strojek?

Klíčová slova: pojem, synonymum, vysvětlení, termín, popis, kdo je Primátor?, Primátor, etymologie, význam pojmu, popis, lexikon, slovo, kdo to je, význam, co znamená, heslo

Pojem Primátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Primátor

Hledat videa s názvem Primátor na Youtube

Hledat pojem Primátor ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Primátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Primátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Primátor například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Primátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Primátor? Kdo to byl Primátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primátor? Definice pojmu Primátor se nachází v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.