Kdo je to?
Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Kdo je to Primátor?

Co znamená a jaký je význam slova Primátor?

Primátor je označení pro politickou funkci. Jedná se o starostu tzv. statutárního města (tj. města, jehož správa se dělí na dílčí samosprávné části, jedná se tedy o města s vyšším počtem obyvatel).Kdo je to, byl Primátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primátor? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Primátor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Histologie? Rozumíte pojmu Trudnomyslnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hardware? Znáte pojem Pamflet?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, heslo, význam pojmu, odborný výraz, popis, politika, definice, význam slova, Primátor, původ slova, wiki, co je to Primátor?, popis

Pojem Primátor je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Primátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Primátor ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Primátor na Google.cz

Vyhledat slovo Primátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Primátor například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Primátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Primátor? Kdo to byl Primátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primátor? Definice pojmu Primátor je v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Primátor hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.