Kdo je to?
Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Kdo je to Realista?

Jaký je význam slova Realista? Co to znamená?

Realista je něco mezi pesimistou a optimistou - snaží se všechno hodnotit věcně a objektivně, podle skutečnosti.Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Definici slova Realista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Preambule? Znáte termín Slovní zásoba? Vzpomenete si na definici slova Bronz? Víte, co je to UFO?

Klíčová slova: kdo je Realista?, Realista, význam, co je to Realista?, definice, informace, pojem, lexikon, význam pojmu, termín, synonymum, význam slova, odborný výraz, co znamená, etymologie, formulace

Pojem Realista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Realista lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Realista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Realista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Realista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Realista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Realista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Realista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Realista? Kdo to byl Realista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Realista? Definice pojmu Realista se nachází v sekci psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.