Kdo je to?
Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Kdo je to Realista?

Jaký je význam slova Realista? Co to znamená?

Realista je něco mezi pesimistou a optimistou - snaží se všechno hodnotit věcně a objektivně, podle skutečnosti.Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Realista s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Preambule? Vzpomněli byste si na význam slova Word? Vzpomenete si na definici slova Polyneuropatie? Znáte definici termínu Amuse bouche?

Klíčová slova: popis, formulace, pojem, co je to Realista?, psychologie, vysvětlení, kdo to je, lexikon, wiki, odborný výraz, Realista, přesný význam, popis, co znamená, heslo, informace

Pojem Realista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Realista v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Realista na Youtube

Hledat slovo Realista ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Realista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Realista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Realista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Realista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Realista? Kdo to byl Realista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Realista? Definice pojmu Realista se nachází v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.