Kdo je to?
Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Kdo je to Realista?

Jaký je význam slova Realista? Co to znamená?

Realista je něco mezi pesimistou a optimistou - snaží se všechno hodnotit věcně a objektivně, podle skutečnosti.Kdo je to, byl Realista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Realista? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Realista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Nostalgie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prank? Vzpomenete si na definici slova Muzikál? Znáte termín Láčka?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, psychologie, informace, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, formulace, kdo je Realista?, termín, definice, slovo, význam pojmu, popis, kdo to je, pojem

Pojem Realista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Realista zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Realista ve Wikislovníku

Najít heslo Realista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Realista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Realista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Realista například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Realista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Realista? Kdo to byl Realista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Realista? Definice pojmu Realista je v kategorii psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v psychologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.