Kdo je to?
Kdo je Antonín Charouz? Životopis Antonín Charouz, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Antonín Charouz?

Kdo je Antonín Charouz? Životopis, informace, biografie, podnikání

Antonín Charouz je český podnikatel, zakladatel společnosti Charouz Holding a automobilový závodník. Charouz se narodil ve městě Ledeč nad Sázavou. Ještě před Sametovou revolucí podnikal v organizování závodů a sám se zúčastnil několika závodů v zahraničí a také založil první motokárovou školu. Hned po revoluci se z něj stal hlavní dealer pro značku Ford v bývalých komunistických zemích, a tak založil Charouz Holdina a Charouz Group (1999). Následně se mu dařilo prodávat až 30 000 aut za rok. V současnosti vlastní reklamní agenturu BMP, Redemptor, televize Sport 5. Dále je dealerem společností Hyundai, Ford, Exclusive cars a většinovým vlastníkem firmy Sixt.
Jako automobilový závodník získal Charouz ve své kariéře 41 mistrovských titulů. Osmkrát se stal mistrem Československa v závodech do vrchu a sedmkrát mistrem Československa v závodech automobilů na okruzích (16x se stal mistrem ČR). Pětkrát se stal vítězem ankety Zlatý volant.
Roku 1993 založil agenturu s názvem Bohemian Promotion Agency (poté BPA sport marketing a.s.), která se stará o závodníky z různých kategorií. Sám Charouz byl manažerem závodních jezdců Tomáše Engeho, Jarka Janiše, Erika Janiše, syna Jana Charouze a Stefana Mückeho.
V roce 2017 vyhrála jeho stáj Lotus ve Formuli V8 3.5 titul mezi jezdci, tak i mezi týmy. Společnost Charouz Racing Systém získala licenci na provozování Formule 2.Kdo je Antonín Charouz? Životopis Antonín Charouz, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Antonín Charouz

Národnost: česká
Datum narození: 1. 7. 1954
Místo narození: Ledeč nad Sázavou, Československo

Tento text (Antonín Charouz) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Leasing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fukar? Znáte termín Bytový dům? Znáte termín Široká koalice?

Klíčová slova: podnikání, život, lexikon, Antonín Charouz, Antonín Charouz, podnikání, zajímavosti, místo narození, narození, kdo je Antonín Charouz?, wiki, osobnost, vysvětlení, kdy se narodil Antonín Charouz?, wikipedie, datum narození

Pojem Antonín Charouz je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Antonín Charouz ve Wikislovníku

Najít výraz Antonín Charouz ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Antonín Charouz ve Wikipedii

Zkusit najít termín Antonín Charouz ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Antonín Charouz ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Charouz například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Antonín Charouz

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Antonín Charouz? Kdy se narodil Antonín Charouz? Kde se narodil Antonín Charouz? Antonín Charouz se nachází v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Antonín Charouz dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Charouz i v jiné kategorii než je podnikání.