Kdo je to?
Kdo je Antonín Charouz? Životopis Antonín Charouz, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Antonín Charouz

Kdo je Antonín Charouz? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Antonín Charouz je český podnikatel, zakladatel společnosti Charouz Holding a automobilový závodník. Charouz se narodil ve městě Ledeč nad Sázavou. Ještě před Sametovou revolucí podnikal v organizování závodů a sám se zúčastnil několika závodů v zahraničí a také založil první motokárovou školu. Hned po revoluci se z něj stal hlavní dealer pro značku Ford v bývalých komunistických zemích, a tak založil Charouz Holdina a Charouz Group (1999). Následně se mu dařilo prodávat až 30 000 aut za rok. V současnosti vlastní reklamní agenturu BMP, Redemptor, televize Sport 5. Dále je dealerem společností Hyundai, Ford, Exclusive cars a většinovým vlastníkem firmy Sixt.
Jako automobilový závodník získal Charouz ve své kariéře 41 mistrovských titulů. Osmkrát se stal mistrem Československa v závodech do vrchu a sedmkrát mistrem Československa v závodech automobilů na okruzích (16x se stal mistrem ČR). Pětkrát se stal vítězem ankety Zlatý volant.
Roku 1993 založil agenturu s názvem Bohemian Promotion Agency (poté BPA sport marketing a.s.), která se stará o závodníky z různých kategorií. Sám Charouz byl manažerem závodních jezdců Tomáše Engeho, Jarka Janiše, Erika Janiše, syna Jana Charouze a Stefana Mückeho.
V roce 2017 vyhrála jeho stáj Lotus ve Formuli V8 3.5 titul mezi jezdci, tak i mezi týmy. Společnost Charouz Racing Systém získala licenci na provozování Formule 2.Kdo je Antonín Charouz? Životopis Antonín Charouz, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Antonín Charouz

Národnost: česká
Datum narození: 1. 7. 1954
Místo narození: Ledeč nad Sázavou, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Antonín Charouz s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Sociopatie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mezoterapie? Znáte termín Podtlak? Víte co je Azyl?

Klíčová slova: popis, biografie, kde se narodil Antonín Charouz?, zajímavosti, osobnost, narození, Antonín Charouz, datum narození, lexikon, wiki, Antonín Charouz, osobnosti, kdo je Antonín Charouz?, život, podnikání, podnikání

Pojem Antonín Charouz je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Antonín Charouz ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Antonín Charouz ve Wikislovníku

Hledat slovo Antonín Charouz v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Antonín Charouz ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Antonín Charouz na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Charouz například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Antonín Charouz

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Antonín Charouz? Kdy se narodil Antonín Charouz? Kde se narodil Antonín Charouz? Antonín Charouz se nachází v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Antonín Charouz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Charouz i v jiné kategorii než je podnikání.