Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Zdechovský? Životopis Tomáš Zdechovský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Zdechovský?

Kdo je to Tomáš Zdechovský? Stručný životopis

Tomáš Zdechovský je politik a poslanec Evropského parlamentu. Je členem KDU – ČSL. Před politickou kariérou byl krizovým manažerem a mediálním analytikem. Specializoval se na politický marketing, PR a krizovou komunikaci. Působí i jako publicista a literát. Je absolventem magisterských oborů pastoračně sociální asistent a pedagog volného času na Teologické fakultě Jihočeské univerzity a bakalářského oboru politická komunikace na Papežské univerzitě v Římě.
Tomáš Zdechovský vystudoval i obor mediální studia a žurnalistika na MU v Brně. Je členem správní rady pardubické univerzity a pravidelně se věnuje přednáškové činnosti.Kdo je to Tomáš Zdechovský? Životopis Tomáš Zdechovský, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Tomáš Zdechovský

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1979
Místo narození: Havlíčkův Brod

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomáš Zdechovský se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Daňový rezident? Vzpomenete si na definici slova Infekce? Znáte definici termínu CHKO? Vzpomněli byste si na význam slova Gambling?

Klíčová slova: popis, heslo, definice, informace, politici, popis, význam, co je to Tomáš Zdechovský?, Tomáš Zdechovský, slovo, vysvětlení, původ slova, formulace, přesný výraz, etymologie, pojem

Pojem Tomáš Zdechovský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Tomáš Zdechovský

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Zdechovský ve Wikimedia Commons

Najít termín Tomáš Zdechovský ve Wikipedii

Hledat výraz Tomáš Zdechovský ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Tomáš Zdechovský na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Zdechovský například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Zdechovský

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Zdechovský? Kdo to byl Tomáš Zdechovský? Kdy se narodil Tomáš Zdechovský? Kde se narodil Tomáš Zdechovský? Tomáš Zdechovský je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Zdechovský řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Zdechovský i v jiné kategorii než je politici.