Kdo je to?
Kdo je Tomáš Zdechovský? Životopis Tomáš Zdechovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Tomáš Zdechovský?

Kdo je Tomáš Zdechovský? Životopis, informace, biografie, politici

Tomáš Zdechovský je politik a poslanec Evropského parlamentu. Je členem KDU – ČSL. Před politickou kariérou byl krizovým manažerem a mediálním analytikem. Specializoval se na politický marketing, PR a krizovou komunikaci. Působí i jako publicista a literát. Je absolventem magisterských oborů pastoračně sociální asistent a pedagog volného času na Teologické fakultě Jihočeské univerzity a bakalářského oboru politická komunikace na Papežské univerzitě v Římě.
Tomáš Zdechovský vystudoval i obor mediální studia a žurnalistika na MU v Brně. Je členem správní rady pardubické univerzity a pravidelně se věnuje přednáškové činnosti.Kdo je Tomáš Zdechovský? Životopis Tomáš Zdechovský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Tomáš Zdechovský

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1979
Místo narození: Havlíčkův Brod

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Zdechovský? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Daňový rezident? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osteoporóza? Znáte definici termínu Algeziologie? Znáte termín APN?

Klíčová slova: národnost, informace, zajímavosti, vysvětlení, místo narození, politici, biografie, popis, život, kdy se narodil Tomáš Zdechovský?, datum narození, kdo je Tomáš Zdechovský?, wikipedie, wiki, životopis, lexikon

Pojem Tomáš Zdechovský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Zdechovský ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Zdechovský ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Tomáš Zdechovský ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Tomáš Zdechovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Zdechovský například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Zdechovský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Zdechovský? Kdy se narodil Tomáš Zdechovský? Kde se narodil Tomáš Zdechovský? Tomáš Zdechovský se nachází v sekci Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Tomáš Zdechovský kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Zdechovský i v jiné kategorii než je politici.