Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Zdechovský? Životopis Tomáš Zdechovský, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomáš Zdechovský?

Kdo je to Tomáš Zdechovský? Stručný životopis

Tomáš Zdechovský je politik a poslanec Evropského parlamentu. Je členem KDU – ČSL. Před politickou kariérou byl krizovým manažerem a mediálním analytikem. Specializoval se na politický marketing, PR a krizovou komunikaci. Působí i jako publicista a literát. Je absolventem magisterských oborů pastoračně sociální asistent a pedagog volného času na Teologické fakultě Jihočeské univerzity a bakalářského oboru politická komunikace na Papežské univerzitě v Římě.
Tomáš Zdechovský vystudoval i obor mediální studia a žurnalistika na MU v Brně. Je členem správní rady pardubické univerzity a pravidelně se věnuje přednáškové činnosti.Kdo je to Tomáš Zdechovský? Životopis Tomáš Zdechovský, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Tomáš Zdechovský

Národnost: česká
Datum narození: 2. listopadu 1979
Místo narození: Havlíčkův Brod

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomáš Zdechovský s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gravírování? Vzpomněli byste si na význam slova Aura? Znáte definici termínu Adventní kalendář? Znáte definici termínu Osteopenie?

Klíčová slova: wiki, význam slova, přesný význam, popis, původ slova, etymologie, Tomáš Zdechovský, lexikon, význam pojmu, význam, termín, heslo, kdo je Tomáš Zdechovský?, co znamená, co je to Tomáš Zdechovský?, kdo to je

Pojem Tomáš Zdechovský je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tomáš Zdechovský lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Tomáš Zdechovský ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Tomáš Zdechovský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Tomáš Zdechovský ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Tomáš Zdechovský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Zdechovský například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Zdechovský?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Zdechovský? Kdo to byl Tomáš Zdechovský? Kdy se narodil Tomáš Zdechovský? Kde se narodil Tomáš Zdechovský? Tomáš Zdechovský je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Zdechovský kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Zdechovský i v jiné kategorii než je politici.