Kdo je to?
Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Kdo je to Mnich?

Co znamená a jaký je význam slova Mnich?

Slovem mnich se od středověku označuje příslušník církevního mnišského řádu, který je členem řádové komunity, žije v klášteře a praktikuje náboženskou formu života. Řeholní život měl poměrně přísná pravidla, která se lišila podle jednotlivých řádů, ale obecně mezi ně patřil požadavek mravní čistoty (celibát - absence pohlavního života), dodržování půstu v určených obdobích, společná modlitba několikrát denně apod.Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Mnich? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chipset? Vzpomenete si na definici slova Digitalizace? Pamatujete si definici pojmu Occamova břitva? Vzpomněli byste si na význam slova Hoax?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, přesný význam, informace, pojem, heslo, wiki, co je to Mnich?, význam, formulace, synonymum, vysvětlení, definice, co znamená, etymologie, kdo je Mnich?

Pojem Mnich je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Mnich ve Wikislovníku

Najít slovo Mnich ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Mnich ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Mnich ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mnich například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Mnich, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mnich? Kdo to byl Mnich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mnich? Definice pojmu Mnich se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.