Kdo je to?
Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Kdo je to Mnich?

Co znamená a jaký je význam slova Mnich?

Slovem mnich se od středověku označuje příslušník církevního mnišského řádu, který je členem řádové komunity, žije v klášteře a praktikuje náboženskou formu života. Řeholní život měl poměrně přísná pravidla, která se lišila podle jednotlivých řádů, ale obecně mezi ně patřil požadavek mravní čistoty (celibát - absence pohlavního života), dodržování půstu v určených obdobích, společná modlitba několikrát denně apod.Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mnich? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chat? Znáte termín Pejorativní? Pamatujete si definici pojmu Člunkový běh? Víte, co je to Přídavné jméno?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, co je to Mnich?, Mnich, informace, kdo je Mnich?, termín, původ slova, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, wiki, etymologie, přesný výraz, lexikon, definice

Pojem Mnich je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Mnich doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Mnich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Mnich ve Wikislovníku

Hledat výraz Mnich ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Mnich ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mnich například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Mnich, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mnich? Kdo to byl Mnich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mnich? Definice pojmu Mnich je v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.