Kdo je to?
Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Kdo je to Mnich?

Co znamená a jaký je význam slova Mnich?

Slovem mnich se od středověku označuje příslušník církevního mnišského řádu, který je členem řádové komunity, žije v klášteře a praktikuje náboženskou formu života. Řeholní život měl poměrně přísná pravidla, která se lišila podle jednotlivých řádů, ale obecně mezi ně patřil požadavek mravní čistoty (celibát - absence pohlavního života), dodržování půstu v určených obdobích, společná modlitba několikrát denně apod.Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Definici slova Mnich můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chat? Vzpomenete si na definici slova IQ? Pamatujete si definici pojmu Gangréna? Vzpomněli byste si na význam slova Echogenita?

Klíčová slova: informace, původ slova, pojem, význam, popis, odborný výraz, co je to Mnich?, definice, formulace, přesný význam, co znamená, etymologie, vysvětlení, termín, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Mnich je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Mnich ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Mnich ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mnich ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Mnich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mnich například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mnich

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mnich? Kdo to byl Mnich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mnich? Definice pojmu Mnich patří do sekce náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.