Kdo je to?
Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Kdo je to Mnich?

Co znamená a jaký je význam slova Mnich?

Slovem mnich se od středověku označuje příslušník církevního mnišského řádu, který je členem řádové komunity, žije v klášteře a praktikuje náboženskou formu života. Řeholní život měl poměrně přísná pravidla, která se lišila podle jednotlivých řádů, ale obecně mezi ně patřil požadavek mravní čistoty (celibát - absence pohlavního života), dodržování půstu v určených obdobích, společná modlitba několikrát denně apod.Kdo je to, byl Mnich? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mnich? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mnich sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chat? Znáte definici termínu Fax? Pamatujete si definici pojmu Člunkový běh? Pamatujete si definici pojmu Hláska?

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Mnich?, synonymum, etymologie, lexikon, náboženství, Mnich, význam pojmu, kdo je Mnich?, pojem, popis, formulace, význam slova, definice, původ slova, přesný význam

Pojem Mnich je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mnich lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Mnich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Mnich ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Mnich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Mnich ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mnich například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Mnich? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mnich? Kdo to byl Mnich? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mnich? Definice pojmu Mnich se nachází v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.