Kdo je to?
Kdo je Karlos Vémola? Životopis Karlos Vémola, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Karlos Vémola

Kdo je Karlos Vémola? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Karlos Vémola, řečený Terminátor, je zápasník a bývalý kulturista, který se jako první Čech probojoval do UFC. Je mistrem smíšených bojových umění. Jeho vlastní křestní jméno je Karel. Vítězem profesionální MMA se stal v roce 2008, o dva roky později podepsal smlouvu s UFC, ovšem po několika porážkách zde skončil. Je držitelem titulů ve střední a polotěžké váze. Pak zápasil na domácí půdě a v Anglii, v zápasech vítězil až do úrazu, který mohl znamenat konec jeho kariéry.
Karlos Vémola se naštěstí mohl k zápasení vrátit. Podepsal smlouvy s dalšími organizacemi, zápasí za Oktagon MMA.Kdo je Karlos Vémola? Životopis Karlos Vémola, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Karlos Vémola

Národnost: česká
Datum narození: 1.7.1985
Místo narození: Olomouc

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karlos Vémola s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Endemit? Znáte termín Popelín? Rozumíte pojmu Workout? Víte, co je to Dělená strava?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, informace, lexikon, národnost, osobnost, osobnosti, život, zajímavosti, životopis, biografie, Karlos Vémola, místo narození, popis, Karlos Vémola, kdy se narodil Karlos Vémola?

Pojem Karlos Vémola je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Karlos Vémola doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Karlos Vémola ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Karlos Vémola na Youtube

Vyhledat pojem Karlos Vémola ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Karlos Vémola ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Karlos Vémola ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karlos Vémola například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Karlos Vémola?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Karlos Vémola? Kdy se narodil Karlos Vémola? Kde se narodil Karlos Vémola? Karlos Vémola se nachází v kategorii Sport

Kategorie sport, lyžař, karlos Vémola, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Karlos Vémola řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karlos Vémola i v jiné kategorii než je sport.