Kdo je to?
Kdo je to Proktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Proktolog? Lidé, lékařství

Proktolog

Jaký je význam slova Proktolog? Co to znamená?

Proktolog je lékař se specializací na diagnostiku a léčení potíží s konečnou částí trávicího traktu - tedy tlustého střeva a konečníku. Proktologie je často úzce propojena s gastroenterologií, která se věnuje zdravotním obtížím celého trávicího traktu. Jedná se o obor v rámci interní medicíny. Proktologie například řeší potíže s hemoroidy, záněty v oblasti konečníku nebo nádory konečníku.
Pro proktologa je možné užít i termín kolorektální chirurg.Kdo je to Proktolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Proktolog? Lidé, lékařství

Zaujala vás definice slova Proktolog? Pak se o tuto stránku podělte s jinými lidmina Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Zelený trikot? Víte, co je to Hiking? Vzpomněli byste si co znamená slovo Orientační biatlon? Rozumíte pojmu Polygon?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, původ slova, informace, formulace, synonymum, pojem, význam, přesný výraz, heslo, lékařství, wikipedie, odborný výraz, vysvětlení, slovo, wiki

Pojem Proktolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Proktolog na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Proktolog na Youtube

Hledat frázi Proktolog ve Wikipedii

Vyhledat výraz Proktolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Proktolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Proktolog například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Proktolog

Právě jste zjistili Kdo je to Proktolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Proktolog? Definice pojmu Proktolog je v kategorii Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.