Kdo je to?
Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Kdo je to Chodec?

Co znamená a jaký je význam slova Chodec?

Slovem chodec označujeme takového účastníka silničního provozu, který se pohybuje pěšky, nebo sportovce zabývajícího se rychlochůzí, případně člověka, který se věnuje chůzi se speciálními holemi nazývané nordic walking. Nordic walking se v poslední době těší velké popularitě, protože se mu může věnovat téměř každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici, vybavení je finančně dostupné a jedná se o efektivní trénink celého těla.Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Zaujalo vás slovo, termín Chodec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ovulace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chirurgická ocel? Znáte pojem Orgonit? Znáte termín Zisk?

Klíčová slova: pojem, kdo je Chodec?, slovo, popis, odborný výraz, sport, synonymum, informace, definice, popis, formulace, vysvětlení, význam slova, termín, wiki, význam pojmu

Pojem Chodec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Chodec zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Chodec ve Wikipedii

Zkusit najít Chodec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Chodec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Chodec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chodec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Chodec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Chodec? Kdo to byl Chodec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chodec? Definice pojmu Chodec se nachází v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Chodec i v jiné kategorii než v sport.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.