Kdo je to?
Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Kdo je to Chodec?

Co znamená a jaký je význam slova Chodec?

Slovem chodec označujeme takového účastníka silničního provozu, který se pohybuje pěšky, nebo sportovce zabývajícího se rychlochůzí, případně člověka, který se věnuje chůzi se speciálními holemi nazývané nordic walking. Nordic walking se v poslední době těší velké popularitě, protože se mu může věnovat téměř každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici, vybavení je finančně dostupné a jedná se o efektivní trénink celého těla.Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Sdílejte tuto stránku se slovem Chodec s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obec? Znáte definici termínu Perkál? Znáte pojem Příkon? Pamatujete si definici pojmu Banka?

Klíčová slova: kdo je Chodec?, odborný výraz, kdo to je, lexikon, formulace, význam slova, význam pojmu, pojem, co znamená, původ slova, přesný význam, heslo, Chodec, popis, informace, popis

Pojem Chodec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Chodec

Zkusit najít slovo Chodec ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Chodec na Google.cz

Vyhledat heslo Chodec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Chodec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chodec například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Chodec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Chodec? Kdo to byl Chodec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chodec? Definice pojmu Chodec je v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie sport.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.