Kdo je to?
Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Kdo je to Chodec?

Co znamená a jaký je význam slova Chodec?

Slovem chodec označujeme takového účastníka silničního provozu, který se pohybuje pěšky, nebo sportovce zabývajícího se rychlochůzí, případně člověka, který se věnuje chůzi se speciálními holemi nazývané nordic walking. Nordic walking se v poslední době těší velké popularitě, protože se mu může věnovat téměř každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici, vybavení je finančně dostupné a jedná se o efektivní trénink celého těla.Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chodec sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obřízka? Víte co je Oligopol? Znáte pojem Punč? Vzpomněli byste si co označuje výraz IP adresa?

Klíčová slova: wiki, význam slova, lexikon, definice, význam, etymologie, kdo to je, slovo, informace, formulace, Chodec, vysvětlení, termín, pojem, popis, popis

Pojem Chodec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Chodec lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Chodec na Google.cz

Najít termín Chodec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Chodec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chodec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chodec například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Chodec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Chodec? Kdo to byl Chodec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chodec? Definice pojmu Chodec se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Chodec hledat i v jiných kategoriích (než sport).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.