Kdo je to?
Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Kdo je to Chodec?

Co znamená a jaký je význam slova Chodec?

Slovem chodec označujeme takového účastníka silničního provozu, který se pohybuje pěšky, nebo sportovce zabývajícího se rychlochůzí, případně člověka, který se věnuje chůzi se speciálními holemi nazývané nordic walking. Nordic walking se v poslední době těší velké popularitě, protože se mu může věnovat téměř každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici, vybavení je finančně dostupné a jedná se o efektivní trénink celého těla.Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chodec sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obec? Víte co je OTG? Znáte pojem Příkon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Earl Grey?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, slovo, formulace, význam pojmu, co je to Chodec?, wiki, přesný výraz, co znamená, synonymum, kdo je Chodec?, popis, význam slova, popis, Chodec, lexikon

Pojem Chodec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Chodec ve Wikipedii

Hledat frázi Chodec ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Chodec ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Chodec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chodec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chodec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Chodec? Kdo to byl Chodec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chodec? Definice pojmu Chodec patří do sekce sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chodec v jiné sekci než sport.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.