Kdo je to?
Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Kdo je to Chodec?

Co znamená a jaký je význam slova Chodec?

Slovem chodec označujeme takového účastníka silničního provozu, který se pohybuje pěšky, nebo sportovce zabývajícího se rychlochůzí, případně člověka, který se věnuje chůzi se speciálními holemi nazývané nordic walking. Nordic walking se v poslední době těší velké popularitě, protože se mu může věnovat téměř každý bez ohledu na věk a fyzickou kondici, vybavení je finančně dostupné a jedná se o efektivní trénink celého těla.Kdo je to, byl Chodec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Chodec? Lidé, sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Chodec? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obřízka? Znáte pojem Referendum? Znáte pojem Punč? Vzpomenete si na definici slova Check in?

Klíčová slova: termín, popis, původ slova, kdo je Chodec?, co znamená, pojem, synonymum, Chodec, co je to Chodec?, popis, kdo to je, význam slova, přesný výraz, wiki, heslo, sport

Pojem Chodec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Chodec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Chodec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Chodec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Chodec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Chodec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chodec například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Chodec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Chodec? Kdo to byl Chodec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chodec? Definice pojmu Chodec je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.