Kdo je to?
Kdo je Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Michael Bloomberg?

Kdo je Michael Bloomberg? Životopis, informace, biografie, podnikání

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michael Bloomberg? s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Nacionalismus? Znáte pojem PF? Znáte definici termínu Svěřenecký fond? Vzpomenete si na definici slova Dřevina?

Klíčová slova: vysvětlení, osobnost, osobnosti, lexikon, podnikání, wiki, datum narození, informace, podnikání, wikipedie, Michael Bloomberg, národnost, popis, zajímavosti, Michael Bloomberg, kdo je Michael Bloomberg?

Pojem Michael Bloomberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Michael Bloomberg ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Michael Bloomberg ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Michael Bloomberg ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Michael Bloomberg ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Michael Bloomberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Bloomberg například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Michael Bloomberg? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg je v sekci Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.