Kdo je to?
Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Bloomberg?

Kdo je to Michael Bloomberg? Stručný životopis

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michael Bloomberg? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hypotonický nápoj? Víte co je Bolid? Znáte definici termínu Abrupce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nadmořská výška?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, lexikon, popis, synonymum, přesný význam, kdo to je, Michael Bloomberg, kdo je Michael Bloomberg?, termín, popis, odborný výraz, heslo, význam slova, vysvětlení, informace

Pojem Michael Bloomberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Michael Bloomberg ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Michael Bloomberg ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Michael Bloomberg na Google.cz

Hledat frázi Michael Bloomberg v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Bloomberg například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Michael Bloomberg?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michael Bloomberg? Kdo to byl Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.