Kdo je to?
Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Bloomberg?

Kdo je to Michael Bloomberg? Stručný životopis

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Bloomberg sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Nacionalismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fixace hypotéky? Znáte definici termínu Polní lopatka? Znáte termín Konfitování?

Klíčová slova: podnikání, přesný význam, Michael Bloomberg, pojem, význam, formulace, popis, etymologie, přesný výraz, kdo je Michael Bloomberg?, původ slova, informace, wiki, vysvětlení, co znamená, co je to Michael Bloomberg?

Pojem Michael Bloomberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Michael Bloomberg zkuste tyto odkazy

Najít termín Michael Bloomberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Michael Bloomberg ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Michael Bloomberg ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Michael Bloomberg ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Bloomberg například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Michael Bloomberg?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michael Bloomberg? Kdo to byl Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.