Kdo je to?
Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Michael Bloomberg?

Kdo je to Michael Bloomberg? Stručný životopis

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je to Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Sdílejte tuto stránku s osobností Michael Bloomberg se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hypotonický nápoj? Znáte pojem Denzitometrie? Znáte definici termínu Abrupce? Vzpomenete si na definici slova Gumbo?

Klíčová slova: definice, etymologie, lexikon, přesný výraz, odborný výraz, wiki, význam slova, slovo, heslo, informace, význam pojmu, co je to Michael Bloomberg?, kdo je Michael Bloomberg?, popis, význam, co znamená

Pojem Michael Bloomberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Michael Bloomberg v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Michael Bloomberg ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Michael Bloomberg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Bloomberg ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Michael Bloomberg ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Bloomberg například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Bloomberg

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michael Bloomberg? Kdo to byl Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg je v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.