Kdo je to?
Kdo je Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Michael Bloomberg

Kdo je Michael Bloomberg? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Michael Bloomberg je bývalý starosta New Yorku, politik a podnikatel. Jako starosta působil v letech 2002 až 2013. Je absolventem studia inženýrství, podnikání a obchodování se začal věnovat až později. Nejdříve pracoval v softwarové společnosti, poté založil agenturu Bloomberg, kde se zaměřil na ekonomické zpravodajství. Patří k nejbohatším Američanům.
V politice Michael Bloomberg začínal jako demokrat, později přešel k republikánům.Kdo je Michael Bloomberg? Životopis Michael Bloomberg, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Michael Bloomberg

Národnost: USA
Datum narození: 14. února 1942

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michael Bloomberg sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Rapsodie? Pamatujete si definici pojmu Dress code? Znáte definici termínu CHOPN? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotéka?

Klíčová slova: informace, kdo je Michael Bloomberg?, život, národnost, biografie, kdy se narodil Michael Bloomberg?, vysvětlení, wiki, osobnost, životopis, osobnosti, Michael Bloomberg, podnikání, popis, datum narození, lexikon

Pojem Michael Bloomberg je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Michael Bloomberg v dalších zdrojích

Hledat termín Michael Bloomberg ve Wikislovníku

Hledat frázi Michael Bloomberg ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Bloomberg ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Michael Bloomberg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Michael Bloomberg ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Bloomberg například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Bloomberg

Právě nyní již víte Kdo je to Michael Bloomberg? Kdy se narodil Michael Bloomberg? Michael Bloomberg je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel v autě, michael Bloomberg, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Michael Bloomberg např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Bloomberg i v jiné kategorii než je podnikání.