Kdo je to?
Kdo je Taťjana Medvecká? Životopis Taťjana Medvecká, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Taťjana Medvecká?

Kdo je Taťjana Medvecká? Životopis, informace, biografie, herectví

Taťjana Medvecká je divadelní a filmová herečka a populární dabérka. K herectví směřovala již od dětství, věnovala se baletu, chodila do literárně – dramatického kroužku a recitovala. Absolvovala studium na DAMU a nastoupila do Činohry Národního divadla. Vlastní ocenění Český lev a dvakrát získala Cenu Thálie. K jejím nejlepším divadelním výkonům patří Alžběta v Marii Stuartovně a Antonie v Poprvé vdaná. Další úspěchy jí přinesly filmy Marečku, podeje mi pero, Bathory, Dům a seriál První republika.
Za dabing byla Taťjana Medvecká oceněna cenou Františka Filipovského, dabuje například herečku Susan Sarandon.Kdo je Taťjana Medvecká? Životopis Taťjana Medvecká, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Taťjana Medvecká

Národnost: česká
Datum narození: 10.11.1953
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Taťjana Medvecká s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekoterorismus? Víte, co je to Kurzíva? Znáte pojem Adblue? Rozumíte pojmu Prekluze?

Klíčová slova: wikipedie, zajímavosti, wiki, místo narození, popis, Taťjana Medvecká, kde se narodila Taťjana Medvecká?, herectví, herectví, biografie, lexikon, životopis, národnost, kdo je Taťjana Medvecká?, osobnosti, datum narození

Pojem Taťjana Medvecká je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Taťjana Medvecká hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít pojem Taťjana Medvecká ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Taťjana Medvecká ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Taťjana Medvecká ve Wikislovníku

Hledat slovo Taťjana Medvecká ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Taťjana Medvecká ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Taťjana Medvecká například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Taťjana Medvecká? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Taťjana Medvecká? Kdy se narodila Taťjana Medvecká? Kde se narodila Taťjana Medvecká? Taťjana Medvecká patří do sekce Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Taťjana Medvecká dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Taťjana Medvecká i v jiné kategorii než je herectví.