Kdo je to?
Kdo je to Taťjana Medvecká? Životopis Taťjana Medvecká, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Taťjana Medvecká?

Kdo je to Taťjana Medvecká? Stručný životopis

Taťjana Medvecká je divadelní a filmová herečka a populární dabérka. K herectví směřovala již od dětství, věnovala se baletu, chodila do literárně – dramatického kroužku a recitovala. Absolvovala studium na DAMU a nastoupila do Činohry Národního divadla. Vlastní ocenění Český lev a dvakrát získala Cenu Thálie. K jejím nejlepším divadelním výkonům patří Alžběta v Marii Stuartovně a Antonie v Poprvé vdaná. Další úspěchy jí přinesly filmy Marečku, podeje mi pero, Bathory, Dům a seriál První republika.
Za dabing byla Taťjana Medvecká oceněna cenou Františka Filipovského, dabuje například herečku Susan Sarandon.Kdo je to Taťjana Medvecká? Životopis Taťjana Medvecká, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Taťjana Medvecká

Národnost: česká
Datum narození: 10.11.1953
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Taťjana Medvecká můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Foniatrie? Víte co je Workout? Znáte pojem Textový editor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Antispyware?

Klíčová slova: termín, slovo, význam pojmu, informace, odborný výraz, synonymum, přesný význam, etymologie, kdo to je, co je to Taťjana Medvecká?, vysvětlení, pojem, popis, původ slova, co znamená, přesný výraz

Pojem Taťjana Medvecká je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Taťjana Medvecká zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Taťjana Medvecká ve Wikimedia Commons

Najít termín Taťjana Medvecká ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Taťjana Medvecká na Youtube

Hledat pojem Taťjana Medvecká ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Taťjana Medvecká například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Taťjana Medvecká? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Taťjana Medvecká? Kdo to byl Taťjana Medvecká? Kdy se narodil Taťjana Medvecká? Kde se narodil Taťjana Medvecká? Taťjana Medvecká se nachází v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Taťjana Medvecká dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Taťjana Medvecká i v jiné kategorii než je herectví.