Kdo je to?
Kdo byl Immanuel Kant? Životopis Immanuel Kant, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Kdo je to Immanuel Kant?

Kdo to byl Immanuel Kant? Stručný životopis

Immanuel Kant patří k základním evropským myslitelům, je jedním z posledních představitelů směru osvícenství. Tento německý filozof je tvůrcem nového pohled na psychologii, který vysvětlil ve svém spisu Kritika čistého rozumu. Jeho názory měly velký vliv na další filozofy v 19. století i v dalším období.
Uznání získal Immanuel Kant již v době svého života. Kritické připomínky k jeho dílu měly i pozitivní přínos, motivovaly odpůrce k vytvoření dalších směrů. Velkým odpůrcem byla katolická církev, která Kantovu Kritiku umístila do seznamu zakázaných knih.Kdo byl Immanuel Kant? Životopis Immanuel Kant, slavní lidé, osobnosti z filozofie

Základní údaje o osobě Immanuel Kant

Národnost: německá
Datum narození: 22. dubna 1724
Místo narození: Královec
Datum úmrtí: 12. února 1804

Zaujala vás biografie osobnosti Immanuel Kant? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Erasmus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvantová fyzika? Pamatujete si definici pojmu Apartmán? Znáte termín Twitter?

Klíčová slova: etymologie, popis, definice, termín, význam, kdo je Immanuel Kant?, pojem, filozofie, informace, význam pojmu, vysvětlení, Immanuel Kant, lexikon, heslo, co znamená, slovo

Pojem Immanuel Kant je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Immanuel Kant v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Immanuel Kant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Immanuel Kant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Immanuel Kant na Google.cz

Hledat videa s názvem Immanuel Kant na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Immanuel Kant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Immanuel Kant?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Immanuel Kant? Kdo to byl Immanuel Kant? Kdy se narodil Immanuel Kant? Kde se narodil Immanuel Kant? Kdy zemřel Immanuel Kant? Immanuel Kant patří do sekce filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Immanuel Kant řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Immanuel Kant i v jiné kategorii než je filozofie.