Kdo je to?
Kdo je Michael Dell? Životopis Michael Dell, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Michael Dell

Kdo je Michael Dell? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Michael Dell je americký podnikatel a miliardář. Jde o zakladatele počítačové společnosti Dell.
Michael Dell zachytil prvopočátky obchodu s počítači a vybudoval si na něm byznys. Na univerzitě v Texasu začal sám stavět počítače a založil společnost PC´s Limited (1984), která se později přetransformovala ve známou Dell Computer Corporation (1987). Společnost v průběhu 90. let rostla a na přelomu tisíciletí už patřila ke globálním leaderům.
Michael Dell je také podepsaný pod knihami Direct from Dell: Strategies That Revolutionized an Industry (1999) a Play Nice But Win: A CEO’s Journey from Founder to Leader, které sledují příběh jeho životního úspěchu.
Též vystupuje jako filantrop - často investuje do charitativních, vědeckých nebo vzdělávacích projektů.
Michael Dell je jedním z nejbohatších lidí na světě. Podle žebříčku časopisu Forbes byl v roce 2021 24. nejbohatším člověkem na světě.Kdo je Michael Dell? Životopis Michael Dell, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Michael Dell

Národnost: americká
Datum narození: 23. února 1965
Místo narození: Houston, Texas

Líbí se stručný životopis s osobou Michael Dell? Pak se podělte s vaším okruhem známých osob na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Bilaterální dohoda? Znáte pojem Echinacea? Znáte pojem Zajištěná cesta? Vzpomenete si na definici slova Absorpce?

Klíčová slova: wiki, biografie, místo narození, Michael Dell, život, zajímavosti, životopis, informace, podnikání, kdy se narodil Michael Dell?, Michael Dell, osobnost, kde se narodil Michael Dell?, vysvětlení, národnost, osobnosti

Pojem Michael Dell je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Michael Dell v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michael Dell ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Michael Dell ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Michael Dell ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Michael Dell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Michael Dell ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Michael Dell například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michael Dell

Teďka už zajisté víte Kdo je to Michael Dell? Kdy se narodil Michael Dell? Kde se narodil Michael Dell? Michael Dell patří do sekce Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel, michael Dell, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Michael Dell řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michael Dell i v jiné kategorii než je podnikání.