Kdo je to?
Kdo je to Rejdař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rejdař? Lidé, podnikání

Rejdař

Co znamená a jaký je význam slova Rejdař?

Rejdař je člověk, který provozuje lodní nákladní přepravu. Rejdařství je potom označení pro společnost, která se tímto podnikáním zabývá. Může jít jak o vnitrostátní, tak mezinárodní přepravu nákladů.
Jedná se o slova odvozená od slova rejda, což je termín pro kotviště, kde lodě čekají na povolení k vplutí do přístavu či na vyskladnění nákladu.
Slovo rejdař se do češtiny dostalo z němčiny, má však obdobné varianty i v dalších evropských jazycích.Kdo je to Rejdař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rejdař? Lidé, podnikání

Definici pojmu Rejdař sdílejte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Koronavirus? Vzpomněli byste si na význam slova Čádor? Znáte definici termínu Odhad nemovitostí? Znáte definici termínu Krov?

Klíčová slova: přesný význam, definice, lexikon, etymologie, slovo, heslo, Rejdař, popis, podnikání, podnikání, význam slova, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, pojem, informace

Pojem Rejdař je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Rejdař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Rejdař ve Wikipedii

Zkusit najít Rejdař ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Rejdař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Rejdař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rejdař například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Rejdař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Rejdař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rejdař? Definice pojmu Rejdař je v kategorii Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Podnikání).