Kdo je to?
Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Co znamená a jaký je význam slova Beduín?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to, byl Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Beduín? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Beduín? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Schizma? Rozumíte pojmu Gastritida? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlastizrada? Znáte pojem Džambulka?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Beduín?, význam pojmu, termín, význam, náboženství, heslo, původ slova, kdo to je, slovo, přesný výraz, popis, wiki, informace, popis, význam slova

Pojem Beduín je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Beduín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Beduín ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beduín ve Wikimedia Commons

Najít pojem Beduín ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Beduín například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Beduín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Beduín? Kdo to byl Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Beduín i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?