Kdo je to?
Kdo je to Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Jaký je význam slova Beduín? Co to znamená?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beduín? Lidé, náboženství

Definici slova Beduín můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Osteoporóza? Znáte definici termínu Fiskální politika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Echogenita? Pamatujete si definici pojmu Jmenovatel?

Klíčová slova: wiki, náboženství, náboženství, formulace, synonymum, definice, Beduín, přesný význam, přesný výraz, význam, heslo, informace, význam pojmu, termín, Beduín, co znamená

Pojem Beduín je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Beduín v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beduín ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Beduín ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Beduín na Google.cz

Najít výraz Beduín ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Beduín ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Beduín například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Beduín, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?