Kdo je to?
Kdo je to Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beduín? Lidé, náboženství

Kdo je to Beduín?

Jaký je význam slova Beduín? Co to znamená?

Beduín je obyvatel oblasti sahající od Sahary až k Arabské poušti. Jedná se o arabské kočovné kmeny, nomády, kteří se přemisťují po pouštních územích. Beduíni žijí v kmenech, které fungují na základě příbuzenských vztahů, základem je vždy samotná rodina, kterou řídí šejk, a k ní se přidávají další příbuzní.
Beduíni kočují a farmaří, přecházejí mezi jednotlivými vodními zdroji. Bohatší kmen vlastní stáda velbloudů, chudší kozy a ovce.Kdo je to Beduín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Beduín? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Beduín? s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Osteoporóza? Znáte pojem Želírovací cukr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ochechule? Vzpomenete si na definici slova Galgán?

Klíčová slova: pojem, termín, lexikon, informace, význam, popis, Beduín, heslo, Beduín, vysvětlení, etymologie, slovo, definice, co znamená, přesný výraz, wikipedie

Pojem Beduín je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Beduín ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Beduín ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Beduín na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Beduín ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Beduín na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Beduín například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Beduín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Beduín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Beduín? Definice pojmu Beduín je v sekci Náboženství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?