Kdo je to?
Kdo je to Denzel Washington? Životopis Denzel Washington, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Denzel Washington?

Kdo je to Denzel Washington? Stručný životopis

Denzel Washington, celým jménem Denzel Hayes Washington Jr., je uznávaný herec a režisér. Má bakalářský titul z herectví a žurnalistiky a je absolventem herecké konzervatoře. Po začátcích s menšími rolemi v televizi a filmu byl velmi úspěšný v televizním seriálu z lékařského prostředí. Nominaci na Oscara mu přinesla role ve filmu Volání svobody, kterou proměnil až za film Glory.
Obrovskou popularitu získal filmem Malcolm X. Populární byly i další filmy jako Philadelphia, Případ Pelikán, Krvavý příliv, Hurikán v ring a jiné. Film Trayning Day přinesl Denzelu Washingtonovi Oscara za nejlepšího herce. Herec se úspěšně věnuje také divadlu a režii.Kdo je to Denzel Washington? Životopis Denzel Washington, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Denzel Washington

Národnost: USA
Datum narození: 28. prosince 1954
Místo narození: Mount Vernon

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Denzel Washington s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Svoboda? Víte, co je to Scio? Víte, co je to Globální oteplování? Rozumíte pojmu Dmychadlo?

Klíčová slova: heslo, formulace, wiki, popis, Denzel Washington, definice, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, co znamená, slovo, původ slova, pojem, popis, lexikon, přesný význam

Pojem Denzel Washington je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Denzel Washington ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Denzel Washington v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Denzel Washington ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Denzel Washington na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Denzel Washington například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Denzel Washington? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Denzel Washington? Kdo to byl Denzel Washington? Kdy se narodil Denzel Washington? Kde se narodil Denzel Washington? Denzel Washington se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Denzel Washington dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denzel Washington i v jiné kategorii než je herectví.