Kdo je to?
Kdo je to Denzel Washington? Životopis Denzel Washington, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Denzel Washington?

Kdo je to Denzel Washington? Stručný životopis

Denzel Washington, celým jménem Denzel Hayes Washington Jr., je uznávaný herec a režisér. Má bakalářský titul z herectví a žurnalistiky a je absolventem herecké konzervatoře. Po začátcích s menšími rolemi v televizi a filmu byl velmi úspěšný v televizním seriálu z lékařského prostředí. Nominaci na Oscara mu přinesla role ve filmu Volání svobody, kterou proměnil až za film Glory.
Obrovskou popularitu získal filmem Malcolm X. Populární byly i další filmy jako Philadelphia, Případ Pelikán, Krvavý příliv, Hurikán v ring a jiné. Film Trayning Day přinesl Denzelu Washingtonovi Oscara za nejlepšího herce. Herec se úspěšně věnuje také divadlu a režii.Kdo je to Denzel Washington? Životopis Denzel Washington, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Denzel Washington

Národnost: USA
Datum narození: 28. prosince 1954
Místo narození: Mount Vernon

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Denzel Washington? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Svoboda? Pamatujete si definici pojmu Epsomská sůl? Víte, co je to Globální oteplování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oáza?

Klíčová slova: definice, kdo to je, význam slova, formulace, popis, slovo, význam, co je to Denzel Washington?, odborný výraz, původ slova, vysvětlení, kdo je Denzel Washington?, synonymum, přesný výraz, přesný význam, lexikon

Pojem Denzel Washington je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Denzel Washington zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Denzel Washington v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Denzel Washington na Google.cz

Hledat videa s názvem Denzel Washington na Youtube

Najít heslo Denzel Washington ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Denzel Washington například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Denzel Washington?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Denzel Washington? Kdo to byl Denzel Washington? Kdy se narodil Denzel Washington? Kde se narodil Denzel Washington? Denzel Washington je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Denzel Washington například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denzel Washington i v jiné kategorii než je herectví.