Kdo je to?
Kdo je to Denzel Washington? Životopis Denzel Washington, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Denzel Washington?

Kdo je to Denzel Washington? Stručný životopis

Denzel Washington, celým jménem Denzel Hayes Washington Jr., je uznávaný herec a režisér. Má bakalářský titul z herectví a žurnalistiky a je absolventem herecké konzervatoře. Po začátcích s menšími rolemi v televizi a filmu byl velmi úspěšný v televizním seriálu z lékařského prostředí. Nominaci na Oscara mu přinesla role ve filmu Volání svobody, kterou proměnil až za film Glory.
Obrovskou popularitu získal filmem Malcolm X. Populární byly i další filmy jako Philadelphia, Případ Pelikán, Krvavý příliv, Hurikán v ring a jiné. Film Trayning Day přinesl Denzelu Washingtonovi Oscara za nejlepšího herce. Herec se úspěšně věnuje také divadlu a režii.Kdo je to Denzel Washington? Životopis Denzel Washington, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Denzel Washington

Národnost: USA
Datum narození: 28. prosince 1954
Místo narození: Mount Vernon

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Denzel Washington sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Meniskus? Víte, co je to Narážecí nástroj? Víte, co je to Word? Rozumíte pojmu Ztracené bednění?

Klíčová slova: formulace, etymologie, synonymum, přesný význam, význam, popis, odborný výraz, původ slova, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, popis, termín, wiki, herectví, kdo to je

Pojem Denzel Washington je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Denzel Washington

Vyhledat pojem Denzel Washington ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Denzel Washington ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Denzel Washington ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Denzel Washington na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Denzel Washington například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Denzel Washington

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Denzel Washington? Kdo to byl Denzel Washington? Kdy se narodil Denzel Washington? Kde se narodil Denzel Washington? Denzel Washington se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Denzel Washington dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denzel Washington i v jiné kategorii než je herectví.