Kdo je to?
Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Kdo je to Soumař?

Co znamená a jaký je význam slova Soumař?

Slovem soumař byl dříve označován majitel soumara, tedy zvířete, které sloužilo k přepravě nákladů. Nejčastěji se jednalo o koně, osly, muly, mezky nebo velbloudy. Dnes, pokud někdo řekne, že se cítí jako soumar, znamená to, že si stěžuje na to, že musí nosit něco těžkého, třeba nákup.Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Soumař s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Personifikace? Víte co je Baseball? Vzpomněli byste si co označuje výraz Polarizační filtr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vepřovice?

Klíčová slova: historie, termín, přesný výraz, popis, synonymum, pojem, co znamená, formulace, informace, význam, definice, heslo, co je to Soumař?, etymologie, kdo to je, wiki

Pojem Soumař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Soumař ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Soumař ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Soumař ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Soumař na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Soumař například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soumař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soumař? Kdo to byl Soumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soumař? Definice pojmu Soumař je v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Soumař hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?