Kdo je to?
Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Kdo je to Soumař?

Co znamená a jaký je význam slova Soumař?

Slovem soumař byl dříve označován majitel soumara, tedy zvířete, které sloužilo k přepravě nákladů. Nejčastěji se jednalo o koně, osly, muly, mezky nebo velbloudy. Dnes, pokud někdo řekne, že se cítí jako soumar, znamená to, že si stěžuje na to, že musí nosit něco těžkého, třeba nákup.Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soumař sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Řípa? Víte, co je to Kinofilm? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amuse bouche? Rozumíte pojmu Coverlock?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, popis, formulace, heslo, lexikon, definice, popis, co je to Soumař?, Soumař, synonymum, pojem, význam pojmu, historie, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Soumař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Soumař

Hledat videa s názvem Soumař na Youtube

Najít heslo Soumař ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Soumař na Google.cz

Zkusit najít Soumař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Soumař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Soumař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Soumař? Kdo to byl Soumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soumař? Definice pojmu Soumař se nachází v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Soumař i v jiné sekci než v historie.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?