Kdo je to?
Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Kdo je to Soumař?

Co znamená a jaký je význam slova Soumař?

Slovem soumař byl dříve označován majitel soumara, tedy zvířete, které sloužilo k přepravě nákladů. Nejčastěji se jednalo o koně, osly, muly, mezky nebo velbloudy. Dnes, pokud někdo řekne, že se cítí jako soumar, znamená to, že si stěžuje na to, že musí nosit něco těžkého, třeba nákup.Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Soumař s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Řípa? Znáte termín Palmarín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exodus? Víte, co je to Mramor?

Klíčová slova: Soumař, přesný výraz, lexikon, synonymum, význam slova, vysvětlení, etymologie, význam, definice, slovo, původ slova, přesný význam, pojem, formulace, popis, význam pojmu

Pojem Soumař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Soumař ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Soumař ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soumař ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Soumař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Soumař například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Soumař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Soumař? Kdo to byl Soumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soumař? Definice pojmu Soumař je v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?