Kdo je to?
Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Kdo je to Soumař?

Co znamená a jaký je význam slova Soumař?

Slovem soumař byl dříve označován majitel soumara, tedy zvířete, které sloužilo k přepravě nákladů. Nejčastěji se jednalo o koně, osly, muly, mezky nebo velbloudy. Dnes, pokud někdo řekne, že se cítí jako soumar, znamená to, že si stěžuje na to, že musí nosit něco těžkého, třeba nákup.Kdo je to, byl Soumař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soumař? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soumař sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Řípa? Znáte pojem Aura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exodus? Vzpomenete si na definici slova Sudé číslo?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, heslo, popis, přesný význam, pojem, slovo, formulace, význam slova, kdo to je, vysvětlení, lexikon, původ slova, přesný výraz, co je to Soumař?, etymologie

Pojem Soumař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Soumař lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Soumař na Youtube

Najít slovo Soumař na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Soumař ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Soumař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Soumař například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soumař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Soumař? Kdo to byl Soumař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soumař? Definice pojmu Soumař patří do sekce historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Soumař hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?