Kdo je to?
Kdo je Rachel Platten? Životopis Rachel Platten, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Rachel Platten?

Kdo je Rachel Platten? Životopis, informace, biografie, hudba

Rachel Ashley Platten je americká zpěvačka, skladatelka a autorka knih. Narodila se v New Yorku, ale vyrůstala v Newton Centre ve státě Massachusetts. Od pěti let se učila hrát na piano a na střední škole (Buckingham Browne and Nichols) hrála na kytaru. Nejvíce zpívala ve školních kapelách. Na vysoké škole Trinity College byla členkou ženského a cappella uskupení Trinity College Trinitones. Během studií odjela na stáž do Trinidadu a Tobaga. Na hudební soutěži International Soca Monarch 2002 hrála Rachel Platten ve finále v kapele kamaráda před 80 000 lidmi. Od toho okamžiku měla o kariéře zpěvačky jasno. Po studiích na Trinity College (2003) se přestěhovala do Greenwich Village v New Yorku, kde nezávisle vydala celkem 2 alba. Album Trust In Me (2003) a Be Here (2011).
V roce 2015 podepsala smlouvu se společností Columbia Records a vydala první singl Fight Song, který se umístil na 6. místě v žebříčku Billboard Hot 100 v USA. Její první oficiální album Wildfire (2016) se podle prodaných kusů stalo zlatým. O rok později vydala druhé studiové album Waves.V roce 2020 napsala knihu pro děti You Belong (název podle její písně z roku 2018).Kdo je Rachel Platten? Životopis Rachel Platten, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Rachel Platten

Národnost: americká
Datum narození: 20. 5. 1981
Místo narození: New York City, New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Rachel Platten? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chrlič? Pamatujete si definici pojmu Sněžnice? Víte, co je to Tavná pistole? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ženská obřízka?

Klíčová slova: biografie, kdo je Rachel Platten?, lexikon, osobnost, hudba, kde se narodila Rachel Platten?, životopis, popis, Rachel Platten, Rachel Platten, místo narození, národnost, informace, wikipedie, narození, vysvětlení

Pojem Rachel Platten je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Rachel Platten zkuste tyto odkazy

Hledat termín Rachel Platten ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Rachel Platten ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rachel Platten ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Rachel Platten na Google.cz

Najít pojem Rachel Platten v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rachel Platten například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rachel Platten

Právě nyní již víte Kdo je to Rachel Platten? Kdy se narodila Rachel Platten? Kde se narodila Rachel Platten? Rachel Platten je v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Rachel Platten dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rachel Platten i v jiné kategorii než je hudba.