Kdo je to?
Kdo je to, byl Spojená osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spojená osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Spojená osoba?

Jaký je význam slova Spojená osoba? Co to znamená?

Spojená osoba je pojmenování z oblasti účetnictví a daní. Tento pojem je definován především v zákoně o daních příjmů. Spojenou osobou může být osoba spojená kapitálově, tedy podílí se na kapitálu nebo hlasovacích právech jiné osoby přímo nebo nepřímo, nebo jinak spojená osoba.
Do této kategorie se řadí ten, kdo se podílí na kontrole či vedení jiné osoby, osoby blízké a osoby mající vzájemný právní vztah, kterým snižují základ daně či zvyšují daňovou ztrátu.Kdo je to, byl Spojená osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spojená osoba? Lidé, podnikání

Tento text (Spojená osoba) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Methionin? Vzpomněli byste si na význam slova Garam másala? Víte co je Bliny? Znáte definici termínu Common Rail?

Klíčová slova: lexikon, informace, kdo je Spojená osoba?, popis, termín, kdo to je, význam, Spojená osoba, odborný výraz, definice, co znamená, etymologie, heslo, formulace, vysvětlení, wiki

Pojem Spojená osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Spojená osoba zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Spojená osoba na Youtube

Vyhledat pojem Spojená osoba na Google.cz

Najít výraz Spojená osoba ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Spojená osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Spojená osoba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spojená osoba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spojená osoba? Kdo to byl Spojená osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spojená osoba? Definice pojmu Spojená osoba je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Spojená osoba i v jiné sekci než je kategorie podnikání.