Kdo je to?
Kdo je to, byl Spojená osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spojená osoba? Lidé, podnikání

Kdo je to Spojená osoba?

Jaký je význam slova Spojená osoba? Co to znamená?

Spojená osoba je pojmenování z oblasti účetnictví a daní. Tento pojem je definován především v zákoně o daních příjmů. Spojenou osobou může být osoba spojená kapitálově, tedy podílí se na kapitálu nebo hlasovacích právech jiné osoby přímo nebo nepřímo, nebo jinak spojená osoba.
Do této kategorie se řadí ten, kdo se podílí na kontrole či vedení jiné osoby, osoby blízké a osoby mající vzájemný právní vztah, kterým snižují základ daně či zvyšují daňovou ztrátu.Kdo je to, byl Spojená osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spojená osoba? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spojená osoba? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rakytník? Vzpomenete si na definici slova Červené maso? Víte co je Karimatka? Vzpomněli byste si na význam slova Daňový rezident?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, heslo, slovo, popis, odborný výraz, co je to Spojená osoba?, přesný význam, přesný výraz, Spojená osoba, formulace, význam, podnikání, význam pojmu, wiki, etymologie

Pojem Spojená osoba je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Spojená osoba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Spojená osoba na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Spojená osoba ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Spojená osoba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Spojená osoba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Spojená osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spojená osoba? Kdo to byl Spojená osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spojená osoba? Definice pojmu Spojená osoba je v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než podnikání).