Kdo je to?
Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dysgrafik?

Co znamená a jaký je význam slova Dysgrafik?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Dysgrafik? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kóta? Vzpomenete si na definici slova Viróza? Víte, co je to Geek? Vzpomněli byste si na význam slova Evoluce?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, vysvětlení, informace, význam pojmu, poruchy, co je to Dysgrafik?, definice, heslo, význam slova, synonymum, kdo je Dysgrafik?, přesný význam, lexikon, termín, slovo

Pojem Dysgrafik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Dysgrafik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Dysgrafik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Dysgrafik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Dysgrafik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysgrafik například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Dysgrafik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dysgrafik? Kdo to byl Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Dysgrafik i v jiné kategorii než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.