Kdo je to?
Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dysgrafik? Lidé, poruchy

Dysgrafik

Co znamená a jaký je význam slova Dysgrafik?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).


Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dysgrafik? Lidé, poruchy

Text s definicí výrazu Dysgrafik doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kuskus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Etický kodex? Víte, co je to Zrcadlovka? Znáte termín Snář?

Klíčová slova: poruchy, poruchy, wikipedie, původ slova, význam, termín, vysvětlení, přesný výraz, definice, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, formulace, popis, Dysgrafik

Pojem Dysgrafik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Dysgrafik ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Dysgrafik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dysgrafik ve Wikipedii

Hledat frázi Dysgrafik na Google obrázcích

Najít pojem Dysgrafik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysgrafik například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dysgrafik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik se nachází v sekci Poruchy

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít informace pojem, definici, text, výraznapříklad ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Dysgrafik i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.