Kdo je to?
Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dysgrafik?

Co znamená a jaký je význam slova Dysgrafik?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Dysgrafik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Komunikace? Víte, co je to Prvočíslo? Víte, co je to Facelift? Rozumíte pojmu Hypertonický nápoj?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, význam, kdo to je, popis, vysvětlení, heslo, etymologie, popis, termín, přesný význam, význam pojmu, wiki, Dysgrafik, pojem, informace

Pojem Dysgrafik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Dysgrafik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Dysgrafik na Youtube

Hledat frázi Dysgrafik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dysgrafik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysgrafik například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Dysgrafik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dysgrafik? Kdo to byl Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik se nachází v sekci poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.