Kdo je to?
Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dysgrafik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dysgrafik?

Co znamená a jaký je význam slova Dysgrafik?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).


Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dysgrafik? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dysgrafik? s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Koleda? Vzpomněli byste si na význam slova Prvouka? Víte, co je to Žentour? Znáte definici termínu Řehole?

Klíčová slova: Dysgrafik, heslo, definice, význam pojmu, formulace, Dysgrafik, slovo, odborný výraz, přesný význam, význam, lexikon, přesný výraz, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, wikipedie

Pojem Dysgrafik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Dysgrafik ve vyhledávači Qwant

Najít termín Dysgrafik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dysgrafik na Youtube

Hledat pojem Dysgrafik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Dysgrafik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysgrafik například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Dysgrafik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik je v sekci Poruchy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Dysgrafik hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.