Kdo je to?
Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dysgrafik?

Co znamená a jaký je význam slova Dysgrafik?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).


Kdo je to, byl Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dysgrafik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Dysgrafik? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Komunikace? Pamatujete si definici pojmu Dobropis? Víte, co je to Facelift? Vzpomněli byste si co znamená slovo Software?

Klíčová slova: význam slova, Dysgrafik, wiki, synonymum, lexikon, pojem, co je to Dysgrafik?, slovo, popis, definice, informace, etymologie, přesný význam, význam, heslo, význam pojmu

Pojem Dysgrafik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dysgrafik zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Dysgrafik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Dysgrafik ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Dysgrafik na Google.cz

Najít výraz Dysgrafik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysgrafik například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Dysgrafik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dysgrafik? Kdo to byl Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik je v sekci poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.