Kdo je to?
Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dysgrafik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dysgrafik?

Jaký je význam slova Dysgrafik? Co to znamená?

Dysgrafik je člověk trpící dysgrafií, která je řazena mezi vývojové poruchy učení (dříve byl používán termín lehká mozková dysfunkce). Dysgrafie se projevuje obtížemi v psaném projevu. Písmo dysgrafika je neuspořádané, obtížně čitelné až zcela nečitelné. Dysgrafii není možné zcela odstranit, její důsledky může zmírnit např. psaní tiskacím písmem. Jako kompenzační pomůcka bývá často využíván počítač - dysgrafik jednoduše místo rukou píše na počítači. Dysgrafie bývá někdy spojena s dyslexií (poruchou čtení).


Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dysgrafik? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Dysgrafik? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Koleda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dvanácterník? Víte, co je to Žentour? Znáte termín Himalájská sůl?

Klíčová slova: Dysgrafik, termín, wikipedie, slovo, vysvětlení, poruchy, lexikon, význam, popis, heslo, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, původ slova, pojem, přesný výraz

Pojem Dysgrafik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Dysgrafik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Dysgrafik ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Dysgrafik ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Dysgrafik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Dysgrafik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dysgrafik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dysgrafik

Právě jste zjistili Kdo je to Dysgrafik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dysgrafik? Definice pojmu Dysgrafik je v kategorii Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dysgrafik i jinde než v sekci než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.