Kdo je to?
Kdo je to, byl Vývojář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vývojář? Lidé, profese

Kdo je to Vývojář?

Jaký je význam slova Vývojář? Co to znamená?

Pojem vývojář se využívá především v oblasti IT při tvorbě softwaru. Vývojář se podílí na vytváření aplikací a programů. Úloha vývojáře je širší a obecnější než samotného programátora. Součástí práce vývojáře je kromě programování kódu i analýza problematiky, testování nebo tvorba dokumentace. Pozice vývojáře však existuje i ve strojírenství, zbrojním průmyslu nebo ve zdravotnictví.Kdo je to, byl Vývojář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vývojář? Lidé, profese

Tento text (Vývojář) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lichva? Víte, co je to Fazeta? Rozumíte pojmu Konformita? Rozumíte pojmu Alpinning?

Klíčová slova: co je to Vývojář?, vysvětlení, kdo to je, kdo je Vývojář?, původ slova, termín, wiki, popis, popis, význam pojmu, odborný výraz, heslo, definice, synonymum, informace, slovo

Pojem Vývojář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vývojář ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Vývojář ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Vývojář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Vývojář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vývojář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Vývojář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vývojář? Kdo to byl Vývojář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vývojář? Definice pojmu Vývojář je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Vývojář hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?