Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dalibor Janda?

Kdo je to Dalibor Janda? Stručný životopis

Dalibor Janda, vlastním jménem Václav Janda, je český zpěvák populární hudby, který největší obliby dosáhl v 80. letech minulého století. Jeho popularita rostla rychle již od prvních vystoupení. V té době byl třikrát Zlatým slavíkem, získal Zlatou i Platinovou desku za prodej alb a řadu dalších ocenění.
Působí také jako hudební skladatel a textař. Dalibor Janda je i autorem textů a hudby mnoha svých hitů.Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Dalibor Janda

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1953
Místo narození: Drahotuše u Hranic

Popis osobnosti Dalibor Janda můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Manometr? Znáte definici termínu Yersinie? Pamatujete si definici pojmu PLS? Pamatujete si definici pojmu NWO?

Klíčová slova: popis, lexikon, synonymum, kdo je Dalibor Janda?, heslo, termín, přesný výraz, informace, hudba, význam, co je to Dalibor Janda?, popis, význam pojmu, formulace, co znamená, význam slova

Pojem Dalibor Janda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dalibor Janda ve Wikimedia Commons

Najít výraz Dalibor Janda ve Wikipedii

Hledat výraz Dalibor Janda ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dalibor Janda na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Janda například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dalibor Janda

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dalibor Janda? Kdo to byl Dalibor Janda? Kdy se narodil Dalibor Janda? Kde se narodil Dalibor Janda? Dalibor Janda se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dalibor Janda dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Janda i v jiné kategorii než je hudba.