Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dalibor Janda?

Kdo je to Dalibor Janda? Stručný životopis

Dalibor Janda, vlastním jménem Václav Janda, je český zpěvák populární hudby, který největší obliby dosáhl v 80. letech minulého století. Jeho popularita rostla rychle již od prvních vystoupení. V té době byl třikrát Zlatým slavíkem, získal Zlatou i Platinovou desku za prodej alb a řadu dalších ocenění.
Působí také jako hudební skladatel a textař. Dalibor Janda je i autorem textů a hudby mnoha svých hitů.Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Dalibor Janda

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1953
Místo narození: Drahotuše u Hranic

Líbí se stručný životopis s osobou Dalibor Janda? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Muzeum? Víte, co je to Sémantika? Pamatujete si definici pojmu Přísudek? Rozumíte pojmu Boccia?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, lexikon, původ slova, význam, heslo, slovo, přesný výraz, přesný význam, kdo to je, co znamená, kdo je Dalibor Janda?, význam slova, wiki, pojem, vysvětlení

Pojem Dalibor Janda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dalibor Janda v následujících zdrojích

Hledat heslo Dalibor Janda ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Dalibor Janda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Dalibor Janda ve Wikislovníku

Zkusit najít Dalibor Janda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Janda například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dalibor Janda

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dalibor Janda? Kdo to byl Dalibor Janda? Kdy se narodil Dalibor Janda? Kde se narodil Dalibor Janda? Dalibor Janda je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Dalibor Janda např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Janda i v jiné kategorii než je hudba.