Kdo je to?
Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Dalibor Janda?

Kdo je to Dalibor Janda? Stručný životopis

Dalibor Janda, vlastním jménem Václav Janda, je český zpěvák populární hudby, který největší obliby dosáhl v 80. letech minulého století. Jeho popularita rostla rychle již od prvních vystoupení. V té době byl třikrát Zlatým slavíkem, získal Zlatou i Platinovou desku za prodej alb a řadu dalších ocenění.
Působí také jako hudební skladatel a textař. Dalibor Janda je i autorem textů a hudby mnoha svých hitů.Kdo je to Dalibor Janda? Životopis Dalibor Janda, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Dalibor Janda

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1953
Místo narození: Drahotuše u Hranic

Líbí se stručný životopis s osobou Dalibor Janda? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Manometr? Znáte termín Oblévačka? Pamatujete si definici pojmu PLS? Víte, co je to Biřmování?

Klíčová slova: co znamená, formulace, informace, přesný výraz, popis, heslo, přesný význam, slovo, původ slova, význam pojmu, kdo je Dalibor Janda?, význam slova, lexikon, etymologie, význam, kdo to je

Pojem Dalibor Janda je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Dalibor Janda ve Wikipedii

Zkusit najít Dalibor Janda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Dalibor Janda na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Dalibor Janda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalibor Janda například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Dalibor Janda?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dalibor Janda? Kdo to byl Dalibor Janda? Kdy se narodil Dalibor Janda? Kde se narodil Dalibor Janda? Dalibor Janda je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dalibor Janda řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dalibor Janda i v jiné kategorii než je hudba.