Kdo je to?
Kdo je Brigita Cmuntová? Životopis Brigita Cmuntová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Brigita Cmuntová

Kdo je Brigita Cmuntová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Brigita Cmuntová je čeká divadelní, filmová a seriálová herečka, zpěvačka a textařka. Cmuntová se narodila v Táboře. Po základní škole se přestěhovala do Prahy, kde začala studovat obor hudebně-dramatické umění na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Po dokončení konzervatoře pokračovala studiem tvorby textu a scénáře na Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka. Už během studií založila se svým přítelem hudební duo s názvem Brigita & Štěpán. Jejich debutové album Korálky vyšly v roce 2015. Po úspěšných studiích začala vyučovat právě na Konzervatoři Jaroslava Ježka na oddělení populárního zpěvu.
Cmuntová si doposud zahrála v muzikálech Hamlet: The Rock Opera (Ofélie), Mauglí, Sněhurka a sedm závodníků (Sněhurka), Ať žije rokenrol!, Nebojsa (Princezna), Alenka v kraji zázraků (Alenka), Pohádky z lesa a Malá čarodějnice (Malá čarodějnice).
Cmuntová debutovala ve filmu Vybíjená v roce 2015. Ve stejném roce se objevila ještě ve filmu Rodinný film. Následovaly role ve filmech Muzikál aneb Cesty ke štěstí (2016), Bábovky nebo Ach, ta láska nebeská (2020). Roku 2020 si zahrála v lotyšském snímku Město na řece, za který získala ocenění Velký Kryštof (nejvyšší filmové ocenění v lotyšské kinematografii) v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli.
Cmuntová se proslavila také hraním v televizních seriálech jako Případy 1. oddělení (2016), První republika (2017-2019) a Božena (2021).Kdo je Brigita Cmuntová? Životopis Brigita Cmuntová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Brigita Cmuntová

Národnost: česká
Datum narození: 27. 4. 1994
Místo narození: Tábor, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Brigita Cmuntová? s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Mokřad? Vzpomněli byste si na význam slova Crossbody? Vzpomněli byste si co znamená slovo Valhalla? Znáte definici termínu Acai berry?

Klíčová slova: kde se narodila Brigita Cmuntová?, biografie, zajímavosti, osobnost, wikipedie, herectví, osobnosti, kdo je Brigita Cmuntová?, Brigita Cmuntová, popis, wiki, kdy se narodila Brigita Cmuntová?, místo narození, narození, vysvětlení, národnost

Pojem Brigita Cmuntová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít výraz Brigita Cmuntová ve Wikipedii

Hledat termín Brigita Cmuntová ve Wikislovníku

Hledat frázi Brigita Cmuntová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Brigita Cmuntová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Brigita Cmuntová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Brigita Cmuntová například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Brigita Cmuntová?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Brigita Cmuntová? Kdy se narodila Brigita Cmuntová? Kde se narodila Brigita Cmuntová? Brigita Cmuntová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, brunet krátký sestřih, brigita Cmuntová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Brigita Cmuntová řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Brigita Cmuntová i v jiné kategorii než je herectví.