Kdo je to?
Kdo je to Váha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Váha? Lidé, věda

Váha

Co znamená a jaký je význam slova Váha?

Sedmé znamení zvěrokruhu jsou Váhy, také se používá latinské označení Libra. Znamení Vah nám vládne od 23. září až do 23. října. Pojďme se podívat na podrobnější charakteristiku toho znamení.
Váhy patří mezi vzdušné znamení. Lidé narození v tomto znamení jsou emocionální a inteligentní. Jsou vášniví a dobrodružní, rády vyhledávají milostné románky. Ovlivňuje je planeta Venuše a jejich živel je vzduch a proto jsou lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu neustále v pohybu a neustále hledají cestu a nová řešení. Váhy také nesnášejí všednost, proto je jejich život plný změn, nápadů a spontánnosti. Mají spousty myšlenek, které se jim hon hlavou. Dokáží se bavit o čemkoliv s kýmkoliv, jsou mistři řeči a nikdy jim nedojde téma k rozhovoru a snadno navazují kontakty. Jsou považováni za baviče ve společnosti, bez nich není ta správná atmosféra. Váhy mají vysoce rozvinutou kulturou a charisma, jsou to vzhledově krásné osoby, mají vytříbený vkus na oblékání. Lidé narození v tomto znamení jsou taktní a vždy vědí, jak se mají chovat.
Váhy se vyhýbají konfliktům a mají pozitivní přístup k životu, který na ostatní lidi působí jako magnet. Nejdůležitější věcí v jejich životě je harmonie a mír, také ve vztazích s ostatními a proto se často upozaďují a neprojevují svoje emoce. Lidé narození v tomto znamení nemají rádi riziko a jsou empatičtí, což z nich dělá oddané přátele a pečující partnery.
Dítě narozené ve znamení Vah je mazlíček a andílek, který je málokdy náladový. Když se dostane do problémů, dokáže se z problémů dostat sladkými pohledy. Málokdy se doma hádá a nedostává se do konfliktů se svými vrstevníky. Děti narozené ve znamení Vah jsou slušně vychované, používají slova jako: prosím, promiň, děkuji, čímž si získávají obdiv dospělých. Ve škole jsou oblíbení, nedělají problémy svým chováním, učitelé je mají rády. Dokáže si svou laskavostí získat vrstevníky, kteří jim pomáhají s úkoly a písemkami.
Jako děti jsou v mládí nerozhodné, nedokáží se rychle vyjádřit, co chtějí a nechtějí. Prospěla by jim odvaha a promoptní vyjadřování svých názorů a pocitů.
Žena narozená ve znamení Vah má šarm a je muži obdivovaná a zbožňovaná. Je dokonalou společnicí s vytříbeným vkusem a chováním. Vyzařuje z ní ženskost, elegance a noblesa. Když si vybere toho pravého partnera, bude to skutečně ten jediný. Váhy prostě nemají rády podvádění, je to jen další forma lhaní, kterou nemůže vystát.
Žena Váha má i problematickou vlastnost. Miluje luxus a ráda přehnaně utrácí peníze. Její oblíbenou zábavou je nesmyslné a unáhlené nakupování. Takovému tempo vydrží jen muži narození ve znamení Býka, Vodnáře a Kozoroha.
Muž narozený ve znamení Vah je vždy upravený, elegantní a gentleman v každém ohledu. Miluje diskuse, zejména o umění. Chodí rád do společnosti. Svou dobrou náladou si získává sympatie okolí a pozorností mnoha žen, což končí častými milostnými aférami. Pan Muž Váha se celkem rychle usadí, pokud najde ženu, která ho ve všem podpoří. Je finančně zodpovědný, protože potřebuje cítit pohodlí a stabilitu, který mu peníze dávají. Jakmile založí rodinu, snaží se svým blízkým poskytnout to nejlepší. Doma, stejně jako v životě, má rád pořádek, o který dbá se svojí partnerkou. Dobrým doplňkem pro něj bude žena narozená ve znamení Kozoroha, Vodnáře nebo Býka.
Šťastné barvy jsou modrá, zelená, žlutá a růžová.
Šťastné kameny jsou opál, ametyst a topaz.Kdo je to Váha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Váha? Lidé, věda

Zaujala vás definice pojmu Váha? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Espresso? Znáte pojem Krkavice? Víte co je Zárubeň? Vzpomenete si na definici slova Stipendium?

Klíčová slova: popis, lexikon, přesný význam, přesný výraz, původ slova, definice, heslo, věda, Váha, pojem, význam slova, co znamená, odborný výraz, wiki, etymologie, význam

Pojem Váha je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Váha ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Váha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Váha ve vyhledávači Qwant

Najít termín Váha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Váha ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Váha například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Váha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Váha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Váha? Definice pojmu Váha patří do sekce Věda

Kategorie věda, archeolog, váha, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz,heslo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v věda.