Kdo je to?
Kdo je to, byl Puritán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puritán? Lidé, náboženství

Kdo je to Puritán?

Jaký je význam slova Puritán? Co to znamená?

Puritán je příslušník křesťanské církve, která patří mezi reformované (též protestantské) a vznikla v 16. století ve Velké Británii. Mezi hlavní zásady puritánů patří "očista" víry a bohoslužeb, velká (až fanaticky působící) zbožnost. Vzhledem k jejich ortodoxním názorům se slovo puritán vžilo jako běžné označení pro člověka s velmi konzervativními názory na morálku. Asi nejvíce puritánů dnes žije ve Spojených státech amerických (kvakeři, baptisté).Kdo je to, byl Puritán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puritán? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Puritán? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Aterom? Rozumíte pojmu Sylabus? Znáte pojem Bridž? Znáte pojem Vidimace?

Klíčová slova: Puritán, co znamená, přesný význam, synonymum, kdo je Puritán?, heslo, lexikon, co je to Puritán?, kdo to je, náboženství, pojem, původ slova, definice, význam, informace, přesný výraz

Pojem Puritán je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Puritán v následujících zdrojích

Najít slovo Puritán na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Puritán ve Wikimedia Commons

Hledat termín Puritán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Puritán na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Puritán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Puritán

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Puritán? Kdo to byl Puritán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puritán? Definice pojmu Puritán je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.