Kdo je to?
Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Chvojka?

Kdo je to Jan Chvojka? Stručný životopis

Jan Chvojka je politik a právník. Práva studoval na Masarykově univerzitě a UK v Praze, kde získal titul JUDr. Po absolutoriu pracoval jako právník na Krajském úřadu Pardubického kraje v Odboru strategického rozvoje kraje a evropských fondů. Do politiky vstoupil jako poslanec za ČSSD, zastupitel a ministr bez portfeje pro lidská práva a rovné příležitosti.
Jan Chvojka působil také jako předseda Legislativní rady vlády. V roce 2017 byl zvolen předsedou poslaneckého klubu ČSSD.Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jan Chvojka

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1980
Místo narození: Hlinsko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Chvojka s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Embargo? Vzpomenete si na definici slova Umělý kámen? Vzpomněli byste si na význam slova MMS? Vzpomněli byste si na význam slova Byreta?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, termín, synonymum, kdo je Jan Chvojka?, wiki, přesný výraz, heslo, odborný výraz, význam slova, popis, lexikon, původ slova, definice, pojem, co je to Jan Chvojka?

Pojem Jan Chvojka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Jan Chvojka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Jan Chvojka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jan Chvojka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jan Chvojka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Chvojka například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jan Chvojka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Chvojka? Kdo to byl Jan Chvojka? Kdy se narodil Jan Chvojka? Kde se narodil Jan Chvojka? Jan Chvojka se nachází v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jan Chvojka dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Chvojka i v jiné kategorii než je politici.