Kdo je to?
Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Chvojka?

Kdo je to Jan Chvojka? Stručný životopis

Jan Chvojka je politik a právník. Práva studoval na Masarykově univerzitě a UK v Praze, kde získal titul JUDr. Po absolutoriu pracoval jako právník na Krajském úřadu Pardubického kraje v Odboru strategického rozvoje kraje a evropských fondů. Do politiky vstoupil jako poslanec za ČSSD, zastupitel a ministr bez portfeje pro lidská práva a rovné příležitosti.
Jan Chvojka působil také jako předseda Legislativní rady vlády. V roce 2017 byl zvolen předsedou poslaneckého klubu ČSSD.Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jan Chvojka

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1980
Místo narození: Hlinsko

Popis osobnosti Jan Chvojka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Embargo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brakická voda? Vzpomněli byste si na význam slova MMS? Znáte termín Emoce?

Klíčová slova: etymologie, co je to Jan Chvojka?, slovo, definice, Jan Chvojka, popis, termín, kdo to je, informace, formulace, přesný výraz, wiki, heslo, význam pojmu, původ slova, lexikon

Pojem Jan Chvojka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Jan Chvojka na Youtube

Hledat termín Jan Chvojka ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Jan Chvojka ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jan Chvojka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Chvojka například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Chvojka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Chvojka? Kdo to byl Jan Chvojka? Kdy se narodil Jan Chvojka? Kde se narodil Jan Chvojka? Jan Chvojka se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jan Chvojka dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Chvojka i v jiné kategorii než je politici.