Kdo je to?
Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Chvojka?

Kdo je to Jan Chvojka? Stručný životopis

Jan Chvojka je politik a právník. Práva studoval na Masarykově univerzitě a UK v Praze, kde získal titul JUDr. Po absolutoriu pracoval jako právník na Krajském úřadu Pardubického kraje v Odboru strategického rozvoje kraje a evropských fondů. Do politiky vstoupil jako poslanec za ČSSD, zastupitel a ministr bez portfeje pro lidská práva a rovné příležitosti.
Jan Chvojka působil také jako předseda Legislativní rady vlády. V roce 2017 byl zvolen předsedou poslaneckého klubu ČSSD.Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jan Chvojka

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1980
Místo narození: Hlinsko

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Chvojka? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to BARF? Vzpomněli byste si co označuje výraz Překotný porod? Vzpomněli byste si na význam slova Přitažlivost? Znáte termín Ratifikace?

Klíčová slova: význam, kdo je Jan Chvojka?, vysvětlení, etymologie, pojem, Jan Chvojka, heslo, wiki, co znamená, synonymum, původ slova, definice, slovo, kdo to je, přesný výraz, co je to Jan Chvojka?

Pojem Jan Chvojka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Jan Chvojka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jan Chvojka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Jan Chvojka na Google.cz

Hledat videa s názvem Jan Chvojka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Chvojka například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Chvojka

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Chvojka? Kdo to byl Jan Chvojka? Kdy se narodil Jan Chvojka? Kde se narodil Jan Chvojka? Jan Chvojka je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Chvojka dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Chvojka i v jiné kategorii než je politici.