Kdo je to?
Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Chvojka?

Kdo je to Jan Chvojka? Stručný životopis

Jan Chvojka je politik a právník. Práva studoval na Masarykově univerzitě a UK v Praze, kde získal titul JUDr. Po absolutoriu pracoval jako právník na Krajském úřadu Pardubického kraje v Odboru strategického rozvoje kraje a evropských fondů. Do politiky vstoupil jako poslanec za ČSSD, zastupitel a ministr bez portfeje pro lidská práva a rovné příležitosti.
Jan Chvojka působil také jako předseda Legislativní rady vlády. V roce 2017 byl zvolen předsedou poslaneckého klubu ČSSD.Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Jan Chvojka

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1980
Místo narození: Hlinsko

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Chvojka s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to BARF? Rozumíte pojmu Výstružník? Vzpomněli byste si na význam slova Přitažlivost? Znáte pojem Menstruace?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, termín, popis, heslo, lexikon, co znamená, slovo, kdo je Jan Chvojka?, politici, informace, etymologie, význam pojmu, pojem, význam, formulace

Pojem Jan Chvojka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Jan Chvojka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Jan Chvojka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Jan Chvojka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Jan Chvojka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Chvojka například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jan Chvojka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Chvojka? Kdo to byl Jan Chvojka? Kdy se narodil Jan Chvojka? Kde se narodil Jan Chvojka? Jan Chvojka je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Jan Chvojka kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Chvojka i v jiné kategorii než je politici.