Kdo je to?
Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Chvojka?

Kdo je to Jan Chvojka? Stručný životopis

Jan Chvojka je politik a právník. Práva studoval na Masarykově univerzitě a UK v Praze, kde získal titul JUDr. Po absolutoriu pracoval jako právník na Krajském úřadu Pardubického kraje v Odboru strategického rozvoje kraje a evropských fondů. Do politiky vstoupil jako poslanec za ČSSD, zastupitel a ministr bez portfeje pro lidská práva a rovné příležitosti.
Jan Chvojka působil také jako předseda Legislativní rady vlády. V roce 2017 byl zvolen předsedou poslaneckého klubu ČSSD.Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jan Chvojka

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1980
Místo narození: Hlinsko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Chvojka s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kauce? Víte co je ASMR? Vzpomněli byste si na význam slova Kardio cvičení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Majáles?

Klíčová slova: kdo je Jan Chvojka?, odborný výraz, Jan Chvojka, co je to Jan Chvojka?, přesný význam, co znamená, pojem, informace, slovo, kdo to je, etymologie, význam, formulace, wiki, definice, heslo

Pojem Jan Chvojka je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jan Chvojka

Hledat termín Jan Chvojka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Jan Chvojka ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Jan Chvojka ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Jan Chvojka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Chvojka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jan Chvojka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Chvojka? Kdo to byl Jan Chvojka? Kdy se narodil Jan Chvojka? Kde se narodil Jan Chvojka? Jan Chvojka patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Chvojka dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Chvojka i v jiné kategorii než je politici.