Kdo je to?
Kdo je to Puntičkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puntičkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Puntičkář?

Co znamená a jaký je význam slova Puntičkář?

Puntičkář je člověk přehnaně pořádkumilovný a přesný. Vyžaduje, aby všechny věci byly předem naplánovány a udělány přesně podle jeho představ. Předměty doma i v práci musí mít pečlivě seřazeny a uspořádány podle vlastní představy. Vše, co neodpovídá jím stanoveným standardům, je špatné, nedostatečné, nedbale a vybočující z normy.
Puntičkáři se druzí těžko zavděčí, protože dokonale dokáže vše udělat jen on sám. Pokud puntičkářství překračuje společenské normy a stává se obtížným a nesnesitelným pro rodinu a okolí, může se jednat až o poruchu osobnosti.Kdo je to Puntičkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puntičkář? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Puntičkář? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Žumpa? Víte, co je to Rula? Znáte pojem Dalekozrakost? Rozumíte pojmu Encyklopedie?

Klíčová slova: vlastnosti, co znamená, lexikon, heslo, informace, význam pojmu, přesný význam, termín, popis, synonymum, původ slova, etymologie, odborný výraz, definice, slovo, wiki

Pojem Puntičkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Puntičkář

Hledat slovo Puntičkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Puntičkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Puntičkář ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Puntičkář na Youtube

Hledat výraz Puntičkář ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Puntičkář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Puntičkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Puntičkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puntičkář? Definice pojmu Puntičkář patří do sekce Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vlastnosti.