Kdo je to?
Kdo je to, byl Puntičkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puntičkář? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Puntičkář?

Co znamená a jaký je význam slova Puntičkář?

Puntičkář je člověk přehnaně pořádkumilovný a přesný. Vyžaduje, aby všechny věci byly předem naplánovány a udělány přesně podle jeho představ. Předměty doma i v práci musí mít pečlivě seřazeny a uspořádány podle vlastní představy. Vše, co neodpovídá jím stanoveným standardům, je špatné, nedostatečné, nedbale a vybočující z normy.
Puntičkáři se druzí těžko zavděčí, protože dokonale dokáže vše udělat jen on sám. Pokud puntičkářství překračuje společenské normy a stává se obtížným a nesnesitelným pro rodinu a okolí, může se jednat až o poruchu osobnosti.Kdo je to, byl Puntičkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Puntičkář? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Puntičkář s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Žumpa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chytrý telefon? Znáte pojem Youngtimer? Víte co je Coverlock?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, definice, heslo, co je to Puntičkář?, termín, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, pojem, wiki, popis, význam pojmu, význam, přesný význam, informace

Pojem Puntičkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Puntičkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Puntičkář ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Puntičkář ve Wikislovníku

Hledat výraz Puntičkář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Puntičkář například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Puntičkář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Puntičkář? Kdo to byl Puntičkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puntičkář? Definice pojmu Puntičkář patří do sekce vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).