Kdo je to?
Kdo je to Puntičkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puntičkář? Lidé, vlastnosti

Puntičkář

Co znamená a jaký je význam slova Puntičkář?

Puntičkář je člověk přehnaně pořádkumilovný a přesný. Vyžaduje, aby všechny věci byly předem naplánovány a udělány přesně podle jeho představ. Předměty doma i v práci musí mít pečlivě seřazeny a uspořádány podle vlastní představy. Vše, co neodpovídá jím stanoveným standardům, je špatné, nedostatečné, nedbale a vybočující z normy.
Puntičkáři se druzí těžko zavděčí, protože dokonale dokáže vše udělat jen on sám. Pokud puntičkářství překračuje společenské normy a stává se obtížným a nesnesitelným pro rodinu a okolí, může se jednat až o poruchu osobnosti.Kdo je to Puntičkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Puntičkář? Lidé, vlastnosti

Tento text (Puntičkář) můžete sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Depozitář? Vzpomenete si na definici slova Filologie? Znáte pojem Slang? Vzpomněli byste si na význam slova Frapé?

Klíčová slova: původ slova, popis, Puntičkář, heslo, Puntičkář, přesný význam, vlastnosti, slovo, wiki, wikipedie, termín, význam pojmu, vysvětlení, formulace, definice, synonymum

Pojem Puntičkář je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Puntičkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Puntičkář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Puntičkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Puntičkář ve Wikimedia Commons

Najít termín Puntičkář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Puntičkář například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Puntičkář

Nyní již víte Kdo je to Puntičkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Puntičkář? Definice pojmu Puntičkář patří do kategorie Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.