Kdo je to?
Kdo je to Autoklempíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autoklempíř? Lidé, profese

Kdo je to Autoklempíř?

Co znamená a jaký je význam slova Autoklempíř?

Autoklempíř je člověk, který se profesně věnuje údržbě a opravám karosérie automobilů.
Autoklempíř se věnuje práci s plechovými částmi karosérie automobilu - nejčastěji opravám poškození jednotlivých částí, která vznikla například při autonehodě, dlouhodobým používám apod.
V případě autoklempíře se někdy používá též termín karosář. Profese je spojena spíše s muži, proto se ženské varianty názvu profese téměř nepoužívají.
Obor autoklempíř či karosář lze vystudovat, zkušenosti v oboru však je obvykle nutné získat hlavně praxí.Kdo je to Autoklempíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autoklempíř? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Autoklempíř? s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Hospic? Znáte pojem Adenokarcinom? Víte, co je to Trdlo? Vzpomenete si na definici slova Předsudek?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, Autoklempíř, přesný význam, informace, odborný výraz, termín, synonymum, lexikon, význam slova, heslo, formulace, co znamená, Autoklempíř, význam, přesný výraz

Pojem Autoklempíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Autoklempíř v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Autoklempíř na Youtube

Hledat heslo Autoklempíř na Google obrázcích

Zkusit najít termín Autoklempíř ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autoklempíř ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Autoklempíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Autoklempíř například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Autoklempíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Autoklempíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autoklempíř? Definice pojmu Autoklempíř je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Čerstvé informace hledejte výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.