Kdo je to?
Kdo je to Autoklempíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autoklempíř? Lidé, profese

Autoklempíř

Co znamená a jaký je význam slova Autoklempíř?

Autoklempíř je člověk, který se profesně věnuje údržbě a opravám karosérie automobilů.
Autoklempíř se věnuje práci s plechovými částmi karosérie automobilu - nejčastěji opravám poškození jednotlivých částí, která vznikla například při autonehodě, dlouhodobým používám apod.
V případě autoklempíře se někdy používá též termín karosář. Profese je spojena spíše s muži, proto se ženské varianty názvu profese téměř nepoužívají.
Obor autoklempíř či karosář lze vystudovat, zkušenosti v oboru však je obvykle nutné získat hlavně praxí.Kdo je to Autoklempíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Autoklempíř? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Autoklempíř se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kabala? Vzpomněli byste si na význam slova Invertor? Víte, co je to Affiliate? Znáte definici termínu Metafora?

Klíčová slova: přesný význam, wikipedie, původ slova, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, význam, pojem, profese, definice, Autoklempíř, popis, odborný výraz, synonymum, wiki

Pojem Autoklempíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Autoklempíř zkuste tyto odkazy

Hledat termín Autoklempíř ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Autoklempíř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Autoklempíř na Youtube

Hledat pojem Autoklempíř na Google obrázcích

Vyhledat slovo Autoklempíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Autoklempíř například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Autoklempíř, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Autoklempíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Autoklempíř? Definice pojmu Autoklempíř je v kategorii Profese

Kategorie profese, potápěč, autoklempíř, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Autoklempíř i v jiné kategorii než je sekce profese.