Kdo je to?
Kdo je to Simp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Simp? Lidé, vlastnosti

Simp

Jaký je význam slova Simp? Co to znamená?

Simp je označení pro muže, který své partnerce vychází přehnaně vstříc, příliš se o ni stará, příliš se řídí jejími přáními atd. Simp své přítelkyni, partnerce (méně často kamarádce) v podstatě slouží.
Výraz pochází z angličtiny - významově bychom ho mohli vysvětlit jako prosťáček, hlupáček, naivní chlapec a podobně. Simp je svým okolím (a někdy i samotnou partnerkou) považován za hloupého či slabošského; často může být terčem vtipů.Kdo je to Simp? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Simp? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Simp můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Fukar? Pamatujete si definici pojmu Lodžie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deviace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kombinované studium?

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, slovo, Simp, vlastnosti, wikipedie, definice, přesný výraz, etymologie, wiki, přesný výraz, původ slova, synonymum, význam pojmu, termín, lexikon

Pojem Simp je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Simp

Hledat výraz Simp ve Wikipedii

Hledat frázi Simp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Simp ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Simp ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Simp ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Simp například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Simp, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Simp? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Simp? Definice pojmu Simp je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, šílená žena, simp, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Vlastnosti.