Kdo je to?
Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Endokrinolog?

Co znamená a jaký je význam slova Endokrinolog?

Endokrinolog je lékař, který se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění žláz s vnitřní sekrecí. Systém žláz s vnitřní sekrecí, odborně zvaný endokrinní systém, vylučuje do krve hormony, které řídí různé procesy v těle. Mezi žlázy s vnitřní sekrecí patří např. štítná žláza, nadledvinky, pohlavní žlázy, hypofýza nebo slinivka břišní.Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Tento text (Endokrinolog) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Region? Znáte definici termínu Editace? Vzpomenete si na definici slova Proudový chranič? Pamatujete si definici pojmu Energetický štítek?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, význam slova, popis, informace, co je to Endokrinolog?, význam, lékařství, kdo je Endokrinolog?, přesný význam, heslo, původ slova, popis, kdo to je, lexikon, pojem

Pojem Endokrinolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Endokrinolog

Hledat heslo Endokrinolog na Google.cz

Vyhledat heslo Endokrinolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Endokrinolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Endokrinolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Endokrinolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Endokrinolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Endokrinolog? Kdo to byl Endokrinolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endokrinolog? Definice pojmu Endokrinolog je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.