Kdo je to?
Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Endokrinolog?

Co znamená a jaký je význam slova Endokrinolog?

Endokrinolog je lékař, který se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění žláz s vnitřní sekrecí. Systém žláz s vnitřní sekrecí, odborně zvaný endokrinní systém, vylučuje do krve hormony, které řídí různé procesy v těle. Mezi žlázy s vnitřní sekrecí patří např. štítná žláza, nadledvinky, pohlavní žlázy, hypofýza nebo slinivka břišní.Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Endokrinolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Region? Rozumíte pojmu Azbest? Vzpomenete si na definici slova Objem? Znáte pojem Přímá demokracie?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, popis, kdo je Endokrinolog?, odborný výraz, význam pojmu, popis, termín, pojem, lékařství, přesný význam, význam, synonymum, význam slova, původ slova, přesný výraz

Pojem Endokrinolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Endokrinolog zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Endokrinolog ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Endokrinolog ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Endokrinolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Endokrinolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Endokrinolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Endokrinolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Endokrinolog? Kdo to byl Endokrinolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endokrinolog? Definice pojmu Endokrinolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.