Kdo je to?
Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Endokrinolog?

Co znamená a jaký je význam slova Endokrinolog?

Endokrinolog je lékař, který se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění žláz s vnitřní sekrecí. Systém žláz s vnitřní sekrecí, odborně zvaný endokrinní systém, vylučuje do krve hormony, které řídí různé procesy v těle. Mezi žlázy s vnitřní sekrecí patří např. štítná žláza, nadledvinky, pohlavní žlázy, hypofýza nebo slinivka břišní.Kdo je to, byl Endokrinolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Endokrinolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Endokrinolog s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Region? Znáte pojem Intervence? Vzpomenete si na definici slova Proudový chranič? Vzpomenete si na definici slova Sekulární?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, význam pojmu, popis, etymologie, informace, Endokrinolog, kdo je Endokrinolog?, pojem, lékařství, původ slova, vysvětlení, přesný výraz, heslo, synonymum, význam

Pojem Endokrinolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Endokrinolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Endokrinolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Endokrinolog na Youtube

Najít heslo Endokrinolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Endokrinolog například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Endokrinolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Endokrinolog? Kdo to byl Endokrinolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Endokrinolog? Definice pojmu Endokrinolog se nachází v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.