Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrobník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrobník? Lidé, profese

Kdo je to Hrobník?

Co znamená a jaký je význam slova Hrobník?

Hrobník je označení pro pracovníka, který má na starosti správu hřbitova. Pracuje na smlouvu uzavřenou s provozovatelem veřejného nebo neveřejného pohřebiště. Povolené práce jsou ve smlouvě vymezeny. Jedná se většinou o s pohřebnictvím související výkopové práce, pohřbívání ostatků do hrobů nebo hrobek, ukládání, exhumace, vsyp a rozptyl lidského popela, správu a údržbu hrobů, cest a okolí, pronájmy a vedení evidence.
Hrobník musí postupovat podle zákona o pohřebnictví a je povinen složit kvalifikační zkoušku.Kdo je to, byl Hrobník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrobník? Lidé, profese

Definici slova Hrobník můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Islám? Vzpomenete si na definici slova Přírodnina? Znáte definici termínu Přímka? Vzpomněli byste si na význam slova Doktrína?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, původ slova, slovo, co znamená, vysvětlení, Hrobník, profese, popis, kdo to je, význam, kdo je Hrobník?, význam pojmu, význam slova, termín, synonymum

Pojem Hrobník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Hrobník

Zkusit najít slovo Hrobník na Google.cz

Vyhledat heslo Hrobník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Hrobník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Hrobník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrobník například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hrobník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hrobník? Kdo to byl Hrobník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrobník? Definice pojmu Hrobník patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).