Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Feřtek? Životopis Tomáš Feřtek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tomáš Feřtek?

Kdo je to Tomáš Feřtek? Stručný životopis

Tomáš Feřtek je žurnalista, publicista a spisovatel. Ve své práci se orientuje na problematiku vzdělávání, ekologii a problémy venkova. Byl reportérem a pak hlavním reportérem týdeníku Reflex. Pracoval pro televizi Nova ve vývoji pro firmu Media pro Production ve funkci dramaturga, producenta a scénáristy při tvorbě a natáčení seriálů a dalších pořadů. S ČT spolupracoval na tvorbě Případů 1. oddělení a Četnických trampot.
Tomáš Feřtek napsal také několik průvodců po České republice. Při svém působení ve společnosti EDUin se intenzivně věnuje problematice vzdělávání.Kdo je to Tomáš Feřtek? Životopis Tomáš Feřtek, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Tomáš Feřtek

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1962
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Feřtek? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kinofilm? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výsledovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo AWD? Znáte termín Konspirační teorie?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, slovo, definice, popis, kdo je Tomáš Feřtek?, význam slova, heslo, Tomáš Feřtek, odborný výraz, původ slova, informace, novináři, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení

Pojem Tomáš Feřtek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Tomáš Feřtek na Google.cz

Hledat termín Tomáš Feřtek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Tomáš Feřtek na Youtube

Najít pojem Tomáš Feřtek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Feřtek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Tomáš Feřtek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Feřtek? Kdo to byl Tomáš Feřtek? Kdy se narodil Tomáš Feřtek? Kde se narodil Tomáš Feřtek? Tomáš Feřtek je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Feřtek třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Feřtek i v jiné kategorii než je novináři.