Kdo je to?
Kdo je Tomáš Feřtek? Životopis Tomáš Feřtek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Tomáš Feřtek

Kdo je Tomáš Feřtek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Tomáš Feřtek je žurnalista, publicista a spisovatel. Ve své práci se orientuje na problematiku vzdělávání, ekologii a problémy venkova. Byl reportérem a pak hlavním reportérem týdeníku Reflex. Pracoval pro televizi Nova ve vývoji pro firmu Media pro Production ve funkci dramaturga, producenta a scénáristy při tvorbě a natáčení seriálů a dalších pořadů. S ČT spolupracoval na tvorbě Případů 1. oddělení a Četnických trampot.
Tomáš Feřtek napsal také několik průvodců po České republice. Při svém působení ve společnosti EDUin se intenzivně věnuje problematice vzdělávání.Kdo je Tomáš Feřtek? Životopis Tomáš Feřtek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Tomáš Feřtek

Národnost: česká
Datum narození: 26. června 1962
Místo narození: Praha

Tento text (Tomáš Feřtek) můžete samozřejmě sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Autorita? Vzpomněli byste si na význam slova Tilápie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Okamžitá platba? Znáte definici termínu Dehonestace?

Klíčová slova: Tomáš Feřtek, popis, kde se narodil Tomáš Feřtek?, kdy se narodil Tomáš Feřtek?, život, biografie, zajímavosti, novináři, místo narození, životopis, lexikon, osobnosti, wiki, kdo je Tomáš Feřtek?, vysvětlení, datum narození

Pojem Tomáš Feřtek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Tomáš Feřtek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Tomáš Feřtek ve Wikipedii

Hledat heslo Tomáš Feřtek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Tomáš Feřtek na Google.cz

Najít pojem Tomáš Feřtek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Feřtek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Feřtek?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Tomáš Feřtek? Kdy se narodil Tomáš Feřtek? Kde se narodil Tomáš Feřtek? Tomáš Feřtek se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, písař, tomáš Feřtek, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Feřtek třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Feřtek i v jiné kategorii než je novináři.