Kdo je to?
Kdo je Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Petr Lexa?

Kdo je Petr Lexa? Životopis, informace, biografie, hudba

Petr Lexa je populární český zpěvák a youtuber. Působí ve skupině Slza a je spoluautorem znělky k televiznímu seriálu Přístav, kde také ztvárnil jednu z rolí. Jako youtuber se stal populárním pod přezdívkou Hoggy. Zkusil působit i pod vlastním jménem, ale nakonec se ke kanálu Hoggy, kde měl přes půl milionu odběratelů, vrátil, i když zde uveřejňuje jen sketche.
Petr Lexa byl také finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska a zúčastnil se i Superstar. Jako Blogger roku zvítězil v kategorii mužů v roce 2015.Kdo je Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Petr Lexa

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Lexa s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Stud? Vzpomenete si na definici slova Vítr? Víte co je Ultrazvuk? Vzpomněli byste si na význam slova Scénář?

Klíčová slova: popis, zajímavosti, osobnosti, kde se narodil Petr Lexa?, biografie, místo narození, životopis, wiki, informace, život, národnost, narození, lexikon, osobnost, Petr Lexa, Petr Lexa

Pojem Petr Lexa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Petr Lexa doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Petr Lexa ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Petr Lexa na Youtube

Najít pojem Petr Lexa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Lexa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Lexa například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Petr Lexa?

Právě jste zjistili Kdo je to Petr Lexa? Kdy se narodil Petr Lexa? Kde se narodil Petr Lexa? Petr Lexa patří do kategorie Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Petr Lexa kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Lexa i v jiné kategorii než je hudba.