Kdo je to?
Kdo je to Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Lexa?

Kdo je to Petr Lexa? Stručný životopis

Petr Lexa je populární český zpěvák a youtuber. Působí ve skupině Slza a je spoluautorem znělky k televiznímu seriálu Přístav, kde také ztvárnil jednu z rolí. Jako youtuber se stal populárním pod přezdívkou Hoggy. Zkusil působit i pod vlastním jménem, ale nakonec se ke kanálu Hoggy, kde měl přes půl milionu odběratelů, vrátil, i když zde uveřejňuje jen sketche.
Petr Lexa byl také finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska a zúčastnil se i Superstar. Jako Blogger roku zvítězil v kategorii mužů v roce 2015.Kdo je to Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Petr Lexa

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Lexa? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Džezva? Znáte definici termínu Myrha? Víte co je Plná penze? Pamatujete si definici pojmu NGO?

Klíčová slova: co je to Petr Lexa?, přesný výraz, synonymum, heslo, popis, slovo, definice, význam slova, termín, přesný význam, původ slova, wiki, Petr Lexa, odborný výraz, vysvětlení, hudba

Pojem Petr Lexa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Petr Lexa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Petr Lexa na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Lexa ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Petr Lexa ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Lexa například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Petr Lexa? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Lexa? Kdo to byl Petr Lexa? Kdy se narodil Petr Lexa? Kde se narodil Petr Lexa? Petr Lexa se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Lexa dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Lexa i v jiné kategorii než je hudba.