Kdo je to?
Kdo je to Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Petr Lexa?

Kdo je to Petr Lexa? Stručný životopis

Petr Lexa je populární český zpěvák a youtuber. Působí ve skupině Slza a je spoluautorem znělky k televiznímu seriálu Přístav, kde také ztvárnil jednu z rolí. Jako youtuber se stal populárním pod přezdívkou Hoggy. Zkusil působit i pod vlastním jménem, ale nakonec se ke kanálu Hoggy, kde měl přes půl milionu odběratelů, vrátil, i když zde uveřejňuje jen sketche.
Petr Lexa byl také finalistou soutěže Hlas Česko Slovenska a zúčastnil se i Superstar. Jako Blogger roku zvítězil v kategorii mužů v roce 2015.Kdo je to Petr Lexa? Životopis Petr Lexa, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Petr Lexa

Národnost: česká
Datum narození: 5. června 1991
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Lexa s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Epsomská sůl? Vzpomněli byste si na význam slova Elektromagnetická indukce? Víte co je SEPA platba? Znáte definici termínu Kurděje?

Klíčová slova: definice, popis, přesný význam, pojem, význam pojmu, kdo je Petr Lexa?, termín, wiki, co je to Petr Lexa?, formulace, synonymum, heslo, význam, hudba, slovo, přesný výraz

Pojem Petr Lexa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Petr Lexa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Petr Lexa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Petr Lexa ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Petr Lexa na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Lexa například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Petr Lexa?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Lexa? Kdo to byl Petr Lexa? Kdy se narodil Petr Lexa? Kde se narodil Petr Lexa? Petr Lexa patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Lexa třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Lexa i v jiné kategorii než je hudba.