Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Kdo je to Bigamista?

Jaký je význam slova Bigamista? Co to znamená?

Bigamista je člověk, který uzavřel nové manželství přesto, že to předchozí ještě nebylo ukončeno. Nemělo by to být možné, jedině podvodem. V českých zákonech je bigamie trestná. V některých jiných zemích a kulturách je za určitých podmínek polygamie (tj. jeden muž má více žen) povolena (např. muslimové v některých zemích mohou mít až čtyři manželky, pokud jsou schopni je finančně zabezpečit). Jako bigamista bývá s nadsázkou označován bývalý politik David Rath, o němž je známo, že udržuje paralelně vztah s manželkou a milenkou, avšak de facto bigamistou není, protože s druhou uvedenou partnerkou neuzavřel sňatek. Opakem polgamie je polyandrie (jedna žena má více mužů).Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Bigamista se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Astenik? Vzpomněli byste si na význam slova 3D tiskárna? Znáte pojem Konformita? Znáte definici termínu Saltimbocca?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, definice, etymologie, co znamená, termín, pojem, vysvětlení, význam slova, zločin, význam, přesný výraz, lexikon, co je to Bigamista?, kdo je Bigamista?, formulace

Pojem Bigamista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bigamista zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Bigamista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Bigamista ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Bigamista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Bigamista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigamista například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Bigamista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bigamista? Kdo to byl Bigamista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigamista? Definice pojmu Bigamista je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.