Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Kdo je to Bigamista?

Jaký je význam slova Bigamista? Co to znamená?

Bigamista je člověk, který uzavřel nové manželství přesto, že to předchozí ještě nebylo ukončeno. Nemělo by to být možné, jedině podvodem. V českých zákonech je bigamie trestná. V některých jiných zemích a kulturách je za určitých podmínek polygamie (tj. jeden muž má více žen) povolena (např. muslimové v některých zemích mohou mít až čtyři manželky, pokud jsou schopni je finančně zabezpečit). Jako bigamista bývá s nadsázkou označován bývalý politik David Rath, o němž je známo, že udržuje paralelně vztah s manželkou a milenkou, avšak de facto bigamistou není, protože s druhou uvedenou partnerkou neuzavřel sňatek. Opakem polgamie je polyandrie (jedna žena má více mužů).Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Bigamista? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysgrafie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cheerleading? Znáte pojem Osamělost? Znáte termín Bruxismus?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Bigamista?, popis, přesný význam, přesný výraz, co je to Bigamista?, definice, popis, význam, kdo to je, formulace, pojem, co znamená, zločin, termín, vysvětlení

Pojem Bigamista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Bigamista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Bigamista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Bigamista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigamista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigamista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bigamista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bigamista? Kdo to byl Bigamista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigamista? Definice pojmu Bigamista je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.