Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Kdo je to Bigamista?

Jaký je význam slova Bigamista? Co to znamená?

Bigamista je člověk, který uzavřel nové manželství přesto, že to předchozí ještě nebylo ukončeno. Nemělo by to být možné, jedině podvodem. V českých zákonech je bigamie trestná. V některých jiných zemích a kulturách je za určitých podmínek polygamie (tj. jeden muž má více žen) povolena (např. muslimové v některých zemích mohou mít až čtyři manželky, pokud jsou schopni je finančně zabezpečit). Jako bigamista bývá s nadsázkou označován bývalý politik David Rath, o němž je známo, že udržuje paralelně vztah s manželkou a milenkou, avšak de facto bigamistou není, protože s druhou uvedenou partnerkou neuzavřel sňatek. Opakem polgamie je polyandrie (jedna žena má více mužů).Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bigamista? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysgrafie? Znáte termín Crossfit? Znáte pojem Zvyk? Víte, co je to MDF deska?

Klíčová slova: formulace, co je to Bigamista?, význam, pojem, Bigamista, informace, přesný význam, původ slova, odborný výraz, popis, zločin, vysvětlení, kdo to je, kdo je Bigamista?, význam slova, přesný výraz

Pojem Bigamista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Bigamista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Bigamista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Bigamista ve Wikipedii

Hledat výraz Bigamista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigamista například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Bigamista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bigamista? Kdo to byl Bigamista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigamista? Definice pojmu Bigamista je v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Bigamista hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.