Kdo je to?
Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Kdo je to Bigamista?

Jaký je význam slova Bigamista? Co to znamená?

Bigamista je člověk, který uzavřel nové manželství přesto, že to předchozí ještě nebylo ukončeno. Nemělo by to být možné, jedině podvodem. V českých zákonech je bigamie trestná. V některých jiných zemích a kulturách je za určitých podmínek polygamie (tj. jeden muž má více žen) povolena (např. muslimové v některých zemích mohou mít až čtyři manželky, pokud jsou schopni je finančně zabezpečit). Jako bigamista bývá s nadsázkou označován bývalý politik David Rath, o němž je známo, že udržuje paralelně vztah s manželkou a milenkou, avšak de facto bigamistou není, protože s druhou uvedenou partnerkou neuzavřel sňatek. Opakem polgamie je polyandrie (jedna žena má více mužů).Kdo je to, byl Bigamista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bigamista? Lidé, zločin

Definici slova Bigamista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysgrafie? Pamatujete si definici pojmu Kuskus? Znáte pojem Osamělost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Reiki?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, slovo, heslo, zločin, význam, kdo je Bigamista?, informace, formulace, přesný výraz, definice, pojem, odborný výraz, co je to Bigamista?, popis, význam slova

Pojem Bigamista je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bigamista v následujících zdrojích

Hledat pojem Bigamista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bigamista ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Bigamista na Google.cz

Hledat termín Bigamista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bigamista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Bigamista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bigamista? Kdo to byl Bigamista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bigamista? Definice pojmu Bigamista se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Bigamista i v jiné sekci než je kategorie zločin.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.