Kdo je to?
Kdo je Natalia Tsarikova? Životopis Natalia Tsarikova, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Natalia Tsarikova

Kdo je Natalia Tsarikova? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Natalia Tsarikova je operní zpěvačka, která se narodila v ruském Petrohradu. Vystudovala operu v Miláně, později se ale usadila ve Finsku. Zde také založila svůj YouTube kanál, na kterém má desetitisíce odběratelů.
Svým fanouškům předkládá hudební videa, z nich některá se těší i více než milionu přehrání. Například Nataliino ztvárnění písně My Immortal od hudební skupiny Evanescence (respektive kytaristy Bena Moodyho) patří na jejím YouTube kanálu k nejsledovanějším videím. Má několik milionů přehrání, mnoho posluchačů ale hájí původní zpěvačku Evanescence Amy Lee, a domnívá se, že pouze ona dokáže takto těžkou skladbu nazpívat. Přesto je Natalia Tsarikova velmi uznávanou zpěvačkou, jejíhož pěveckého umění si fanoušci cení.
V roce 2008 nastoupila na bakalářské studium Conservatorio di musica „G. Verdi“ v Miláně, které později také úspěšně ukončila. Mezi lety 2011 a 2013 se věnovala studiu navazujícího magisterského studia v italském městě Novara. V obou případech se věnovala opernímu zpěvu.
Během svých vysokoškolských let pracovala jako prodavačka. Tři měsíce byla prodejní asistentkou ve společnosti Prada Group v italském Miláně, v roce 2017 působila ve společnosti Inditex ve městě Espoo na jihu Finska. V roce 2018 se však konečně dostala k hudbě. Nastoupila do mezinárodní hudební školy (Espoo International School) na pozici učitelky hudby, kde působí i v současnosti.Kdo je Natalia Tsarikova? Životopis Natalia Tsarikova, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Natalia Tsarikova

Národnost: ruská
Místo narození: Petrohrad

Sdílejte tuto stránku s osobností Natalia Tsarikova s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Vitamín C? Znáte pojem NWO? Víte co je Uhlíková stopa? Vzpomenete si na definici slova Desetiboj?

Klíčová slova: místo narození, osobnost, národnost, Natalia Tsarikova, kdo je Natalia Tsarikova?, životopis, zajímavosti, wikipedie, informace, osobnosti, kde se narodila Natalia Tsarikova?, život, biografie, vysvětlení, wiki, hudba

Pojem Natalia Tsarikova je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Natalia Tsarikova lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Natalia Tsarikova ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Natalia Tsarikova ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Natalia Tsarikova na Youtube

Zkusit najít slovo Natalia Tsarikova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Natalia Tsarikova ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalia Tsarikova například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Natalia Tsarikova? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Natalia Tsarikova? Kde se narodila Natalia Tsarikova? Natalia Tsarikova patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, stříbrné housle, natalia Tsarikova, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Natalia Tsarikova kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalia Tsarikova i v jiné kategorii než je hudba.