Kdo je to?
Kdo je to Radiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Radiolog? Lidé, lékařství

Radiolog

Co znamená a jaký je význam slova Radiolog?

Radiolog je odborný pracovník v oboru radiologie. Pracuje s ionizujícím zářením, které se využívá při diagnostice nebo při invazivních druzích léčby. Radiolog využívá buď uzavřené zářiče, ze kterých vychází ionizující záření, nebo rentgenové paprsky.
Radiolog používá i další metody, jako je magnetická rezonance nebo sonografie. Podle zaměření se může dále specializovat.Kdo je to Radiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Radiolog? Lidé, lékařství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Čpavek? Víte co je Mobbing? Pamatujete si definici pojmu Teplota? Vzpomněli byste si co označuje výraz Syfilis?

Klíčová slova: slovo, definice, wiki, přesný výraz, Radiolog, přesný význam, etymologie, informace, lékařství, lexikon, odborný výraz, wikipedie, přesný výraz, pojem, význam pojmu, význam slova

Pojem Radiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Radiolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Radiolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radiolog ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Radiolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Radiolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Radiolog například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Radiolog, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Radiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radiolog? Definice pojmu Radiolog patří do kategorie Lékařství

Kategorie lékařství, injekce pero, radiolog, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství.