Kdo je to?
Kdo je to, byl Radiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Radiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Radiolog?

Radiolog je odborný pracovník v oboru radiologie. Pracuje s ionizujícím zářením, které se využívá při diagnostice nebo při invazivních druzích léčby. Radiolog využívá buď uzavřené zářiče, ze kterých vychází ionizující záření, nebo rentgenové paprsky.
Radiolog používá i další metody, jako je magnetická rezonance nebo sonografie. Podle zaměření se může dále specializovat.Kdo je to, byl Radiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Radiolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Radiolog sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lesní školka? Vzpomenete si na definici slova Efedrin? Pamatujete si definici pojmu Kontrolní hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Fandom?

Klíčová slova: přesný výraz, lékařství, heslo, formulace, kdo to je, definice, co znamená, popis, význam, synonymum, Radiolog, etymologie, lexikon, slovo, popis, původ slova

Pojem Radiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Radiolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Radiolog ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Radiolog ve Wikimedia Commons

Najít termín Radiolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Radiolog například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Radiolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Radiolog? Kdo to byl Radiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Radiolog? Definice pojmu Radiolog patří do sekce lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Radiolog i v jiné kategorii než v lékařství.