Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Popis osobnosti Hillary Clinton můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Eternit? Znáte pojem Exodus? Vzpomenete si na definici slova Exkoriace? Vzpomenete si na definici slova Afinita?

Klíčová slova: Hillary Clinton, heslo, informace, vysvětlení, wiki, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, co je to Hillary Clinton?, lexikon, popis, synonymum, původ slova, kdo je Hillary Clinton?, co znamená, pojem

Pojem Hillary Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Hillary Clinton ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Hillary Clinton na Google.cz

Zkusit najít Hillary Clinton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Hillary Clinton ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hillary Clinton například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Hillary Clinton?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.