Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hillary Clinton? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Funkční prádlo? Rozumíte pojmu Pesto? Vzpomenete si na definici slova Warez? Znáte pojem Vlastizrada?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, etymologie, termín, vysvětlení, význam pojmu, politici, lexikon, popis, definice, informace, odborný výraz, slovo, formulace, význam, wiki

Pojem Hillary Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hillary Clinton zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Hillary Clinton na Google.cz

Vyhledat termín Hillary Clinton ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Hillary Clinton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Hillary Clinton na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hillary Clinton například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Hillary Clinton?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.