Kdo je to?
Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Hillary Clinton?

Kdo je to Hillary Clinton? Stručný životopis

Hillary Clinton je politička, manželka bývalého prezidenta USA Billa Clintona, která působila jako senátorka USA za stát New York a ve vládě prezidenta Baracka Obamy byla ministryní zahraničních věcí. Zúčastnila se také prezidentských voleb, za Demokratickou stranu byla nominována jako první žena v historii USA.
V období prezidentské kampaně 2016 byla vyšetřována v případě obcházení zákonů a předpisů pro bezpečnost při zacházení s důvěrnými a tajnými informacemi. Při vyšetřování bylo konstatováno, že se žádného trestného činu nedopustila.Kdo je to Hillary Clinton? Životopis Hillary Clinton, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Hillary Clinton

Národnost: USA
Datum narození: 26. října 1947
Místo narození: Chicago

Líbí se stručný životopis s osobou Hillary Clinton? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Eternit? Znáte definici termínu Přírodní rezervace? Vzpomenete si na definici slova Exkoriace? Pamatujete si definici pojmu SWIFT?

Klíčová slova: informace, wiki, popis, heslo, slovo, kdo to je, původ slova, lexikon, politici, synonymum, Hillary Clinton, pojem, co znamená, termín, formulace, co je to Hillary Clinton?

Pojem Hillary Clinton je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hillary Clinton

Zkusit najít frázi Hillary Clinton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Hillary Clinton na Google.cz

Vyhledat termín Hillary Clinton ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Hillary Clinton ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hillary Clinton například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hillary Clinton

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hillary Clinton? Kdo to byl Hillary Clinton? Kdy se narodil Hillary Clinton? Kde se narodil Hillary Clinton? Hillary Clinton je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Hillary Clinton dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hillary Clinton i v jiné kategorii než je politici.