Kdo je to?
Kdo je to Akademik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Akademik? Lidé, věda

Akademik

Jaký je význam slova Akademik? Co to znamená?

Akademik je starší titul, který se uděloval členům Akademie věd.
V České republice se dříve jednalo o nejvyšší možný akademický titul, v současnosti už se nepoužívá, v některých zemích však ano.
Přesto jej můžeme ve veřejném prostoru slyšet jako neoficiální označení členů Akademie věd. Někdy se také používá v souvislosti s vystudovanými umělci - například v případě akademických malířů (ačkoli ani tento titul už se v současnosti neuděluje a byl nahrazen titulem MgA.)Kdo je to Akademik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Akademik? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Akademik? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Křivítko? Víte, co je to Absolutismus? Víte, co je to Espresso? Rozumíte pojmu Hegemonie?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, význam, termín, heslo, původ slova, přesný výraz, formulace, věda, wiki, definice, etymologie, odborný výraz, přesný význam, věda, slovo

Pojem Akademik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Akademik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Akademik ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Akademik ve Wikipedii

Zkusit najít Akademik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Akademik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Akademik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Akademik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste zjistili Kdo je to Akademik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Akademik? Definice pojmu Akademik je v sekci Věda

Kategorie věda, archeolog, akademik, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Akademik i v jiné sekci než je kategorie věda.