Kdo je to?
Kdo je Vendula Krejčová? Životopis Vendula Krejčová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Vendula Krejčová

Kdo je Vendula Krejčová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Vendula Krejčová je česká moderátorka a redaktorka, která se narodila 31. srpna 1975 v Praze. Mezi lety 1994 a 1998 studovala žurnalistiku na Cameron University v americkém státě Oklahoma. Jakmile se vrátila do České republiky, nastoupila na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Toto studium však nakonec nedokončila, jelikož v roce 1999 nastoupila do České televize a pro studijní povinnosti jí najednou nezbýval dostatek prostoru.
Mezi lety 1999 a 2001 působila na pozici asistentka editorů pořadu 21. Od roku 2000 moderovala zprávy v pořadu Dobré ráno a Večerník. O dva roky později začala moderovat Dobré ráno ve dvojici s Václavem Vaněčkem a později s Alešem Cibulkou.
V rozmezí let 2005 a 2014 pracovala Vendula v zahraniční televizi České televize a byla také moderátorkou a dramaturgyní vědeckotechnického magazínu Prizma. Moderovala také pořad Vedlejší efekty, Před půlnocí a ČT24.
Zásadní profesní zlom v kariéře Venduly Krejčové nastal 9. dubna 2006, kdy se stala moderátorkou pořadu Objektiv. V roce 2013 se stala rovněž jeho moderátorkou. V současné době se v moderování pořadu Objektiv střídá s Anettou Kubalovou. Tyto ženy v roce 2017 daly dohromady knihu Objektiv objevuje svět. O deset let dříve napsala Vendula Krejčová spolu s Tomášem Šponarem knihu Objektiv má 20 let.
Vendula Krejčová je vdanou maminkou tří dětí. Má dva syny jménem Matyáš a Tobiáš a dceru Karlu.Kdo je Vendula Krejčová? Životopis Vendula Krejčová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Vendula Krejčová

Národnost: česká
Datum narození: 31. srpna 1975
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Vendula Krejčová s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Sloveso? Znáte definici termínu Kulajda? Znáte termín THAWTE? Pamatujete si definici pojmu SIPO?

Klíčová slova: vysvětlení, osobnosti, biografie, místo narození, kde se narodila Vendula Krejčová?, Vendula Krejčová, novináři, wikipedie, wiki, osobnost, životopis, novináři, kdy se narodila Vendula Krejčová?, datum narození, národnost, zajímavosti

Pojem Vendula Krejčová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Vendula Krejčová ve vyhledávači Yandex

Najít termín Vendula Krejčová na Google obrázcích

Vyhledat výraz Vendula Krejčová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vendula Krejčová ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Vendula Krejčová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vendula Krejčová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vendula Krejčová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vendula Krejčová? Kdy se narodila Vendula Krejčová? Kde se narodila Vendula Krejčová? Vendula Krejčová je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, písař, vendula Krejčová, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Vendula Krejčová řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vendula Krejčová i v jiné kategorii než je novináři.